11.11 Sale. Didysis metų išpardavimas!

11.11

Lapkričio 11 dieną, GearBest ir daugelis kitų kinų elektroninių parduotuvių švenčia 11.11 Singles’ Day (viengungių arba vienetų diena) dar kitaip vadinamą išpardavimų dieną, ji gana panaši į JAV, po Padėkos dienos organizuojamą, juodojo penktadienio išpardavimą. Tai, matyt, geriausias šansas įsigyti prekes už žemiausią kainą. Siūlome pasinaudoti Alitools Chrome naršyklės plėtiniu, kuris parodys ar kainos nebuvo užkeltos prieš išpardavimą, nes taip gali nutikti, tačiau išskirtinių pasiūlymų bus tikrai gausu.

Pasiruošimas prasidėjo jau lapkričio 5 dieną, dabar jau yra galimybė įsigyti prekių pigiau. Daugelis kinų parduotuvių dalina kuponus, kurie bus aktyvuoti būtent tą dieną. Pirkėjai gali dalyvauti įvairiuose žaidimuose, loterijose, gauti prizų per “dovanų lietų” ir dar daugiau. Gearbest šiemet žada išdalinti kuponų net už 1 000 000 000 JAV dolerių.

Nepamirškite sudalyvauti ir jūs, jei norite sutaupyti pirkdami ilgai išsvajotą prekę. Jūs taip pat galite išbandyti savo laimę nemokamose loterijose, galbūt būtent jums pasiseks laimėti vertingų prizų. Taip pat Gearbest kasdien dalina tūkstančius nemokamų kuponų, o du pirmi suspėję laimingieji dienos pabaigoje (~23h Lietuvos laiku) galės atsiimti net 97,79EUR vertės kuponus savo norimom prekėms (čia surasite siūlomus kuponus)

Nuorodos į 11.11 pasiūlymų puslapius

 

Gearbest:

Pagrindinis 11.11 puslapis

Kuponų ir prizų lietus

Aliexpress:

Pagrindinis 11.11 puslapis

Geekbuying:

Pagrindinis 11.11 puslapis

Banggood:

Pagrindinis 11.11 puslapis

TomTop:

Pagrindinis 11.11 puslapis

Lightinthebox:

Pagrindinis 11.11 puslapis

10 Įvertinimas

Vartotojų Įvertinimas: Būkite pirmi!

Pasidalinkite savo mintimis

      Palikite komentarą

      Tenpigiau.lt