Fshesë 360 S5 - Robot

Shto komentin tuaj

258,04

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:09 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
historia Price 360 S5 zgjuar Robot fshesë me korrent me LDS Laser Navigation
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 255,69 € - 2020 12 shkurt
 • 258,37 € - 2020 10 shkurt
 • 267,28 € - 2020 9 shkurt
 • 258,37 € - 2020 janar 20
 • 267,28 € - 2020 janar 2
 • 249,46 € - 2020 janar 1
 • 267,28 € - 2019 31 Dhjetor
 • 249,46 € - 2019 30 Dhjetor
Nga: 2019 maj 25
 • Çmimi më i lartë: 276,18 € - 2019 gusht 13
 • Çmimi më i ulët 222,73 € - 2019 28 Nëntor
€ 255,69
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

Përshkrim:
Kush Jemi Ne - 360 S5 Robot Vacuum Cleaner

Të vërtetë të përballueshme dhe të gjithë-rreth pastruese zgjuar në shtëpinë tuaj! A mund të imagjinoni se ka një zbathur në ndonjë nga granula? Sensori i Largësisë së Lazerit (LDS) skanon rrethinat e tij 360 gradë, 2160 herë në sekondë, për të përcaktuar brendësitë e shtëpisë tuaj. Algoritmi i Lokalizimit dhe Hartimit (SLAM) Simultane llogarit rrugën më efikase për pastrim. Motori i fuqishëm Nidec brushless, furça kryesore me lartësi të rregullueshme dhe thithje 360Pa deri në 2000 të gjitha këto e bëjnë të dalë jashtë tregut. Merrni 110 S360 Robot Vacuum dhe papastërtitë nuk do të kenë mundësi!

Karakteristikat kryesore:
LDS Skanimi i Lidarit
Sensori i Largësisë së Lazerit (LDS) me robota për skanim të hartave të sakta, pastrim i buzës pasuar nga pastrimi në formë harku sipas rrethinës
Identifikoni vetë tokën
Pëlhura të ndryshme të thithjes me kushte të ndryshme, automatizojnë fuqinë e ndryshimit kur qilimi, shtoni presion deri në 2000Pa në çast
Fuqishme 2000Pa thithje e madhe
Japonia ka importuar NIDEC motor pa furçë, robot absorbon të gjitha mbeturinat, sojërat, pluhurin, meli ose ndonjë mbetje të tjera të gjitha papritur
65dB Tingull i qetë
Zhurma e nivelit të ulët me teknologji të avancuar të zhurmës
APP Remote Control
Zona e pastrimit të personalizuar është e disponueshme për zonën jashtë kufijve, etj. Vetëm një klik për të shkuar me hartën në telefonin tuaj
Ndihmësi i Plotfuqishëm
- Ngjitja e pengesave 2.0cm
- Bumper i gomës 2mm
- Shkalla 360 e presionit të presionit LDS
- 4 sensorë të shkallëve anti-rënie
- Sensori 10mm me lazer lumi
- Sensori automatik i vetë-rimbushjes
- Sistemi i transmetimit inteligjent të zërit

specifikimet:
● Koha e tarifimit: minuta 180
● Kohëzgjatja e përdorimit: 75 - minuta 110
● Bateri: Bateri Li-ion (2600mAh)
● Zhurma: më pak se 65dB
● Kapaciteti i mbledhjes së pluhurit: 0.55L
● Lloji i tarifimit: rimbushja automatike
● Modaliteti i zbulimit: Lidar
● Rruga e pastrimit: planifikimi
● Tensioni: 110V - 240V
● Fuqia e vlerësuar: 30W

Specifikim

detajet e produktitMarkë: 360
Llojet më të pastra: Pastruese
Telekomanda: Po
Orari Funksioni: Po
Vetë mbushja: Po
Aftësi ngjitëse: 2.5CM
Mënyrat e pastrimit: Planifikimi i shpërbërjes
Hapësira e Pastrimit (sq.m.): 100-200 metra katrorë
Llojet e dyshemeve: qilim, pllakë qeramike, dysheme me mermer, qilim Shag, dysheme me pllaka, dysheme druri
Kapaciteti i pluhurit të pluhurit: 550mL
Thithja (pa): 2000pa
Koha e tarifimit: orët 3
Koha e punës: Kati: minuta 110 Batanije: minuta 75
Materiali: ABS
Battery InformacioneLloji i baterisë: 18650
Kapaciteti i baterisë: 2600mAh
Tensioni i baterisë: 14.4V
Bateri aktuale: 0.6A
Dimensioni dhe PeshaPesha e produktit: 3.6000 kg
Pesha e paketimit: 6.0000 kg
Madhësia e produktit (L x H x H): 35.00 x 35.00 x 10.00 cm / 13.78 x 13.78 x 3.94 inç
Madhësia e paketës (L x H x H): 53.00 x 43.00 x 17.00 cm / 20.87 x 16.93 x 6.69 inç
Përmbajtja PaketaPaketa Përmbajtja: Robot x 1, 1 x tarifimit Station, Hepa x 1, 1 x pastrim furçë, x Adapter 1, 1 x Side Brushes, Pluhuri Tank x 1, 1 x Manual anglisht

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S5 Lazer me lazer / Ultra-i qetë / Memoria e hartave Largimi i robotit - E bardhë

360 S6 Robot vakum Rishikimi: Unboxing dhe Pastrimi Test

...

Papildoma informacija

specifikimet: Fshesë 360 S5 - Robot

Markë 360
Thithje (pa) 2000
Remote Control Po
Orari Funksioni Po
Plotësimi i vetes Po
Aftësia për t'u ngjitur (CM) 2.5
Mënyrat e pastrimit Planifikimi i Slam
Hapësira e Pastrimit (sq.m.) 100-200 metra katrorë
Llojet e dyshemesë Qilim, pllakë qeramike, dysheme me mermer, qilim Shag, dysheme me pllaka, dysheme druri
Kapaciteti i kutisë së pluhurit (mL) 550
Llojet më të pastra Fshesë me korrent
material ABS
Koha e tarifimit (orë) 3
Lloji bateri 18650
Kapaciteti i baterisë (mAh) 2600
Tensioni i baterisë (V) 14.4
Rryma e baterisë (A) 0.6
Pesha e produktit (kg) 3.6000
Pesha e paketës (kg) 6.0000
Madhësia e produktit (L x H x H) 35.00 x 35.00 x 10.00 cm, 13.78 x 13.78 x 3.94 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 53.00 x 43.00 x 17.00 cm, 20.87 x 16.93 x 6.69 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Robot, 1 x Stacioni i Ngarkimit, 1 x Hepa, 1 x Brush Pastrimi, 1 X Adapter, 1 X Brushes Side, 1 x Dust Tank, 1 x Manuali Anglisht

Vacuum Cleaner 360 S5 - Video Robot

Historia e çmimeve

historia Price 360 S5 zgjuar Robot fshesë me korrent me LDS Laser Navigation
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 255,69 € - 2020 12 shkurt
 • 258,37 € - 2020 10 shkurt
 • 267,28 € - 2020 9 shkurt
 • 258,37 € - 2020 janar 20
 • 267,28 € - 2020 janar 2
 • 249,46 € - 2020 janar 1
 • 267,28 € - 2019 31 Dhjetor
 • 249,46 € - 2019 30 Dhjetor
Nga: 2019 maj 25
 • Çmimi më i lartë: 276,18 € - 2019 gusht 13
 • Çmimi më i ulët 222,73 € - 2019 28 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Fshesë 360 S5 - Robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Cheryl -

  Hera e parë që fillon vakumi, ai shkon përgjatë mureve dhe ndërton një hartë. Pastaj identifikon zonat e bllokuara, si dhe në proces. Rezultati i pastrimit është me të vërtetë i mirë. Mund të shikosh punën e gjallë me aplikacionin. Nëse jeni duke kërkuar për një robot të mirë, kjo do t'ju bëjë të lumtur.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. kur Danny -

  e dua këtë, dhe kështu është kostoja e sensorit LDS, dhe është shumë e arsyeshme dhe e lirë. Projektuar mirë, dhe nuk ka nevojë për të mbledhur atë përsëri, shpejt fillojnë të punojnë! kjo është gjëja ime e preferuar.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Mary J -

  E dua këtë vakum robot. Ka reduktuar shumë ngarkesën time të punës. Kam ruajtur shumë harta si të preferuara. Kjo më lejon të përcaktoj zonat në hartë për t'u pastruar. Unë gjithashtu bllokoj zonat ku unë nuk dua të shkoj. Kur fuqia u zvogëlua në 20, zbriti në stacionin e saj të ngarkimit, ai u kthye për ta pastruar atë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt