AEC BQ - 615 PRO Një altoparlant pa tel Bluetooth me ndriçim LED

Shto komentin tuaj

27,05

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 1
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 9:10 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit AEC BQ - 615 PRO Gjuha Wireless Bluetooth
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 26,87 € - 2019 shtator 22
 • 25,04 € - 2019 shtator 21
Nga: 2019 Shtator 21
 • Çmimi më i lartë: 26,87 € - 2019 shtator 22
 • Çmimi më i ulët 25,04 € - 2019 shtator 21
AEC BQ - 615 PRO Një altoparlant pa tel Bluetooth me ndriçim LED
AEC BQ - 615 PRO Një altoparlant pa tel Bluetooth me ndriçim LED

Aprašymas

AEC BQ-615 Unboxing & Review - ZGJIDHJET BLUETOOTH MË TË MIRË PORTABLE!

...

BQ - 615 PRO Rishikimi i kryetarit të Bluetooth - Gearbest. Me

...

Papildoma informacija

specifikimet: AEC BQ - 615 PRO Një altoparlant pa tel Bluetooth me ndriçim LED

Model BQ - 615 Pro
Madhësia e paketës (L x H x H) 20.00 x 9.00 x 8.50 cm, 7.87 x 3.54 x 3.35 inç
Pesha e paketës (kg) 0.5660
Pesha e produktit (kg) 0.3270
Audio Burimi Pajisjet Bluetooth të Lejuara, Produktet Elektronike me Plugin 3.5mm, TF / Micro SD Card
Interface 3.5mm Audio, Mikro USB, Mikrofoni, Portë Ngarkimi i Energjisë, TF Card Slot
Funksione Sleep Automatik, Funksioni AUX, Këngët Track, Stereo
Supports Bluetooth, FM, Thirrjet pa duar, LED Shinning, Altoparlanti, Mikrofoni, NFC, TF Playing Music Card, Control Volume
I përputhshëm me iPhone, iPod, laptop, telefon celular, MP3, MP4, MP5, PC, kartë TF / Micro SD
Përmbajtja Paketa 1 x BQ - 615 PRO Speaker, 1 x 3.5mm Audio Cable, 1 x USB Charging Cable, 1 x Bilingual User Manual in English and Chinese

AEC BQ - 615 PRO Altoparlanti me valë Bluetooth me LED Video Ndriçimi

Historia e çmimeve

Historia e çmimit AEC BQ - 615 PRO Gjuha Wireless Bluetooth
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 26,87 € - 2019 shtator 22
 • 25,04 € - 2019 shtator 21
Nga: 2019 Shtator 21
 • Çmimi më i lartë: 26,87 € - 2019 shtator 22
 • Çmimi më i ulët 25,04 € - 2019 shtator 21

Shqyrtime (9)

Vlerësim AEC BQ - 615 PRO Një altoparlant pa tel Bluetooth me ndriçim LED

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. zydrUnas -

  Kam marrë produktin së shpejti, duket e mirë. Me zë të lartë, me zë të lartë. vetëm kundër nuk kishte një shfaqje, ajo ishte premtuar.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Felix -

  Lautsprecher, der abber Bluetooth verbunden wird der optik Richtig Klasse. njeriu në një kuti të derdhur të një pjese të të vdekurve të vendosur në një vend që nuk mund të shihet. do të sjellë një derë të vogël të Schwächelt, në të cilën do të jetë një stërvitje e fortë. Të gjitha në të njëjtën kohë janë në krye. Peu de zgjodhi një redire

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Enzo G -

  J'ai choisie de faire cette évaluation car j'aimerais commander ce produit aux personnes le désirant. Elle a dhe bonson, une bonne qualité de fabrication et et plutôt bon rapport qualité prix. Avancimi i kushteve të cekura është e mundur plus des caractéristiques cités précédemment c'est qu'elle a une sorte de panneaux të udhëhequr nga 5 -6 fashion prédéfinis. Mënyra e përdorimit të kësaj faqeje sinkronizohet me hyrjen e binjakëzimit në të cilin ndodheni dhe shfaqet në një farë mënyre. përkryer, unë rekomandoj

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 4. zydrUnas -

  Kam marrë produktin së shpejti, duket e mirë. Me zë të lartë, me zë të lartë. vetëm kundër nuk kishte një shfaqje, ajo ishte premtuar.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt