ALBOHES Z5 Robotic Pastrimi i dritareve nga robotët

Shto komentin tuaj

144,89

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 1
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:12 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historiku i çmimit ALBOHES Z5 Robotik pastrues automatik automatik për pastrimin e xhamit
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 143,58 € - 2019 10 Dhjetor
 • 149,61 € - 2019 22 Nëntor
 • 129,62 € - 2019 12 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 12
 • Çmimi më i lartë: 149,61 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 129,62 € - 2019 12 Nëntor
ALBOHES Z5 Robotic Pastrimi i dritareve nga robotët
ALBOHES Z5 Robotic Pastrimi i dritareve nga robotët

Aprašymas

Dream Office Tech: Pastruesi robotik i xhamave

...

Papildoma informacija

specifikimet: ALBOHES Z5 Robotic Pastrimi i dritareve nga robotët

Përmbajtja Paketa 1 X Window Robot Cleaner, 1 x Spray shishe, 12 x Pastrimi Metrazhe, 1 x Remote Controller, 1 x Fuqia Adapter, 1 x Cord AC pushtet, 1 x DC Power Extension Cable, 1 x 4M Siguria litar, 2 x Pastrimi Ring, 1 x English User Manual

ALBOHES Z5 Robotic Pastrimi i dritareve nga robotët

Historia e çmimeve

Historiku i çmimit ALBOHES Z5 Robotik pastrues automatik automatik për pastrimin e xhamit
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 143,58 € - 2019 10 Dhjetor
 • 149,61 € - 2019 22 Nëntor
 • 129,62 € - 2019 12 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 12
 • Çmimi më i lartë: 149,61 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 129,62 € - 2019 12 Nëntor

Shqyrtime (6)

Vlerësim ALBOHES Z5 Robotic Pastrimi i dritareve nga robotët

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. CJ Nejedly -

  Ka shumë dritare që mund të arrihen vetëm nga shkallët. Unë isha duke kërkuar për disa makina robot pastrim dritare për kohë. Ka shumë zgjedhje për vendimin për të blerë. Të paktën produktet 10bdifferent që shiten Amazon. Së fundi, unë kam një vështrim në foto dhe video. Jam i befasuar. Ajo vetëm ka nevojë për një të plotë të parë pas paketës së hapur. Pas ngarkimit të plotë, kontrollit të largët. Ky është një dizajn shumë i mahnitshëm për pastrim. Drejtimi i largët i kontrolluar nga përpara dhe prapa, lart e poshtë. Zakonisht, pastrova dritaren një herë në vit, sepse ishte aq e vështirë dhe u përpoqa t'i pastroja të gjithë. Pas marrjes së kësaj makine, djali im mund të më ndihmonte tani për shkak të telekomandës. Ai e do të gjithë kontrollin e largët. Ata mund të ndihmojnë dhe të luajnë në të njëjtën kohë. Dua këtë, por shpresoj se bateria mund të jetë më e mirë duke punuar më gjatë. nga të këqijat

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt