Scooteri elektrik Alfawise M1 (25km / h, distanca deri në 30km)

Shto komentin tuaj

311,09

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 2
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:11 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit Origjinal Alfawise M1 Scooter Electric Folding
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 305,40 € - 2020 17 shkurt
 • 322,50 € - 2020 15 shkurt
 • 305,40 € - 2019 30 Dhjetor
 • 322,50 € - 2019 21 Dhjetor
 • 305,40 € - 2019 4 Dhjetor
 • 322,50 € - 2019 8 Nëntor
 • 340,81 € - 2019 6 Nëntor
 • 305,40 € - 2019 shtator 17
Nga: 2019 maj 17
 • Çmimi më i lartë: 340,81 € - 2019 15 korrik
 • Çmimi më i ulët 273,63 € - 2019 gusht 2
€ 305,40
është në magazinë
Gearbest. Me
Scooteri elektrik Alfawise M1 (25km / h, distanca deri në 30km)
Scooteri elektrik Alfawise M1 (25km / h, distanca deri në 30km)

Aprašymas

Karakteristikat kryesore:
Funksionet e mbrojtjes 6: mbrojtjen e qarkut të shkurtër, mbrojtjen e mbingarkesës, mbrojtjen e mbingarkesës, mbrojtjen e shkarkimit, mbrojtjen e tensionit të ulët dhe mbrojtjen e anomalisë së temperaturës
● Fuqia e vlerësuar me fuqinë 250 (fuqia maksimale 500) siguron shpejtësinë maksimale 25km / h me një gradient 14
● 5.2Ah / 280Wh importi i baterisë Li-ion (përfshirë produktin) për largësinë maksimale 30km
Gomë 8.5 inç të ngurta gome uritur për arsye të ndryshme
Dizajni i palosjes (madhësia e palosshme: 108 x 43 x 49cm) për mbajtjen e duhur
● Drita e përparme LED për të udhëtuar gjatë natës të sigurt
● Shell aliazh alumini për ngarkesë maksimale 100kg
● I përshtatshëm për të rriturit dhe adoleshentët
● Tensioni i hyrjes: 100 - 240V
● Sistemi i frenave:
- Front: Sistemi i frenimit antibllokues E-ABS
- Pjesa e pasme: frena mekanike

Specifikim

i përgjithshëmMarka: Alfawise
Lloji: E-Wheel Skateboard
Për: Të rriturit, Punëtorët e Zyrës, Adoleshentët
Lloji i ngarkuesit: priza e BE-së
Folding: Po
Numri i rrotave: Rrota 2
Lloji i vendndodhjes: pa vend
Lloji i palosjes: Folding
ParametersBateria: Li-ion bateri
Mileage (varet nga rruga dhe pesha e shoferit): Mbi 20km
Maksimumi i kilometrazhit: 30km
Shpejtësia maksimale: 25km / h
Shpejtësia maksimale: 100kg
Dritë: Llamba e Parë, Llamba Anësore, Dritë Bishti
Kapaciteti i baterisë: 5.2Ah
Fuqia motorike e vlerësuar: 250W
Tensioni i hyrjes: AC 100-240V
Koha e tarifimit: Orari i 5
Diametri i gomave: inç 8.5
Pastrimi i pedalit në tokë (pa peshë): 8.7cm
Temperatura e punës: -10 - 40 Deg.C
Informata themelorePesha e produktit: 12.5000 kg
Pesha e paketimit: 17.5000 kg
Madhësia e produktit: 108.00 x 43.00 x 114.00 cm / 42.52 x 16.93 x 44.88 inç
Madhësia e paketës: 115.00 x 55.00 x 20.00 cm / 45.28 x 21.65 x 7.87 inç
paketëPaketa Përmbajtja: 1 x Scooter elektrike, 1 x ngarkues, 1 x Manual anglisht, 1 x Hex Tool, 4 x Vidë

Papildoma informacija

specifikimet: Scooteri elektrik Alfawise M1 (25km / h, distanca deri në 30km)

Paketa Madhësia 110.00 x 51.00 x 18.00 cm, 43.31 x 20.08 x 7.09 inç
Madhësia produkt 108.00 x 48.00 x 114.00 cm, 42.52 x 18.9 x 44.88 inç
Pesha e paketës (kg) 15.8000
Pesha e produktit (kg) 12.5000
Tipi Kick Scooter elektrike
Për Të rriturit, punonjësit e zyrës, adoleshentët
Paketa Përmbajtja 1 x Scooter elektrik, 1 x Manual anglisht, 1 x Tool, 1 x Ngarkues

Historia e çmimeve

Historia e çmimit Origjinal Alfawise M1 Scooter Electric Folding
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 305,40 € - 2020 17 shkurt
 • 322,50 € - 2020 15 shkurt
 • 305,40 € - 2019 30 Dhjetor
 • 322,50 € - 2019 21 Dhjetor
 • 305,40 € - 2019 4 Dhjetor
 • 322,50 € - 2019 8 Nëntor
 • 340,81 € - 2019 6 Nëntor
 • 305,40 € - 2019 shtator 17
Nga: 2019 maj 17
 • Çmimi më i lartë: 340,81 € - 2019 15 korrik
 • Çmimi më i ulët 273,63 € - 2019 gusht 2

Shqyrtime (3)

Vlerësim Scooteri elektrik Alfawise M1 (25km / h, distanca deri në 30km)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Edward Ivan -

  Kam vozitur këtë skuter disa herë tani në errësirë ​​dhe gjatë ditës. Dritë në pjesën e përparme punon shumë mirë, është mjaft e ndritshme për të hipur në korsi biçikletë. Riding këtë skuter është e madhe për të dy kohë të lirë dhe të tregtisë. Nëse ka ndonjë vrimë apo vrimë të madhe në rrugë, unë nuk do të rrezikoja të hipja mbi këtë. Dy shpejtësi janë për ju që të zgjidhni. Dhe jeta e baterisë është e mahnitshme, mjaft e fuqishme! Më pak kohë e kaluar në udhëtim tani. Krahasuar me Xiaomi M365, M1 është e njëjta cilësi, me një çmim më të ulët.

  i dobishëm(1) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Solomoni -

  Unë kam qenë duke shfletuar dhe hulumtuar Scooters për muaj me Xiaomi M365 Electric Scooter. Riding të dyja, Xiaomi ka madhësinë e përsosur të rrotave dhe thithjen e goditjeve, por buxheti im është shumë i kufizuar. Ky skuter elektrike më befasoi shumë! Ajo ka gjithçka që kam kërkuar në një skuter elektrik, dhe çmimi është mjaft i ulët! Rode disa herë, e gjeti të madhe! Është diçka që unë mund të kap vetëm një Burger. Mekanizmi i palosjes është gjithashtu i lehtë për t'u përdorur, me një kuvertë të fortë dhe të dizajnuar mirë. Unë jam i impresionuar plotësisht nga cilësia e ndërtuar. Korniza e aliazh alumini është e jashtëzakonshme dhe e fuqishme.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Hir -

  Kohët e fundit, unë kam gjetur shumë më tepër se blerja e produkteve Xiaomi! Dhe e kam blerë këtë vetëm pasi paga ime është transferuar në llogarinë time. Me të vërtetë awesome! Ky është Xiaomi Electric Scooter i mikut tim.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt