Alfawise X 3200 Lumens, projektues LED 720P

Shto komentin tuaj

136,50

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:36 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit Alfawise X XUMUM Lumens HD 3200P Mbështetje e Zgjuar Projektor 1080K
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 135,25 € - 2020 27 shkurt
 • 159,50 € - 2019 22 Nëntor
 • 115,10 € - 2019 22 Tetor
 • 105,02 € - 2019 shtator 22
 • 152,39 € - 2019 shtator 21
 • 115,10 € - 2019 gusht 20
Nga: 2019 Gusht 20
 • Çmimi më i lartë: 159,50 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 105,02 € - 2019 shtator 22
Alfawise X 3200 Lumens, projektues LED 720P
Alfawise X 3200 Lumens, projektues LED 720P

Aprašymas

Projektori Alfawise X 3200 Lumen Projektuesi i përgjegjshëm 720p. Mirë për lojëra

...

Alfawise X XUMUM Lumens HD 3200P Mbështetje e Zgjuar Projektor 1080K: Unboxing & Rishikimi

...

Shqyrtimi ALFAWISE X: Projektori i buxhetit HD aq i lirë sa Vivibright GP100?

...

Papildoma informacija

specifikimet: Alfawise X 3200 Lumens, projektues LED 720P

Formate Video MKV, WMV, MPG, MPEG, DAT, AVI, MOV, ISO, MP4, RM, JPG
Madhësia e paketës (L x H x H) 39.00 x 18.00 x 30.50 cm, 15.35 x 7.09 x 12.01 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 33.00 x 12.00 x 25.00 cm, 12.99 x 4.72 x 9.84 inç
Pesha e paketës (kg) 3.3200
Pesha e produktit (kg) 2.5500
3D jo
Mbështetja e jashtme e mbështetur jo
DVB-T i mbështetur jo
Formatet audio MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, OGG
Përmbajtja Paketa 1 x projektor, 1 x përshtatës i fuqisë, 1 x Manuali i përdorimit anglisht, 1 x Kontrolluesi i largët

Alfawise X XUMUM Lumens, 3200P Projektorë LED Projektorë

Historia e çmimeve

Historia e çmimit Alfawise X XUMUM Lumens HD 3200P Mbështetje e Zgjuar Projektor 1080K
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 135,25 € - 2020 27 shkurt
 • 159,50 € - 2019 22 Nëntor
 • 115,10 € - 2019 22 Tetor
 • 105,02 € - 2019 shtator 22
 • 152,39 € - 2019 shtator 21
 • 115,10 € - 2019 gusht 20
Nga: 2019 Gusht 20
 • Çmimi më i lartë: 159,50 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 105,02 € - 2019 shtator 22

Shqyrtime (3)

Vlerësim Alfawise X 3200 Lumens, projektues LED 720P

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Killian -

  Unë kam pasur këtë projektor për rreth 6 muaj, dhe sinqerisht mund të them për çmimin, është e shkëlqyeshme. Gjatë ditës projektori nuk është me të vërtetë i përdorshëm nëse jeni duke përdorur blinds në errësirën e dhomës. Folësit janë gjithashtu një tipar i madh dhe punojnë në mënyrë të përsosur. Kam blerë versionin e androidit të projektorit, nuk është shumë i përdorshëm në mendjen time dhe është një gjë shumë e mirë. , ose kutinë e Android nuk do të ndikoheni. Unë jam duke kërkuar një imazh të një mprehtësie dhe është e lehtë të thuhet, është një ide e mirë, por është e lehtë, po përdor një ekran projektor. ka punuar mirë. Nuk është një buxhet i madh për të dalë në një ekran të madh, por mos u shqetësoni për këtë! perfekt, disa nga shokët e mi që kanë parë të njëjtin model. Një pikë negative për Brazilin është ajo që nuk ka nevojë të përdoret.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Leonardo -

  dhe realmente de produtos e Qualidade, detyra silencioso em ambientes Escures si imazh excelentes São. Recomendo bastantes.Apresentar androide doganore objektet, pois não e nevojshme dhe e uso de notebook, Sendo possivel Baixar app diretamente nuk APARELHOS, como PowerPoint, PDF e outros e conectar dhe pen drive diretamente nuk APARELHOS. Outra vantagem ea conectar um mause diretamente em das Uma USB port, Apesar apresentar de Kontrolli Remote. Ligar tempo para dhe APARELHOS è rapido.really produkti është i cilësisë, shumë i heshtur, mjedise të errëta në fotografitë janë të shkëlqyera. Highly recommend.Introducing Android e bën atë shumë më të lehtë, sepse ajo nuk është e nevojshme për të përdorur një fletore, është e mundur për të shkarkuar app Drejtpërdrejt në pajisje, të tilla si PowerPoint, PDF dhe të tjerët dhe të lidheni me makinë stilolaps drejtpërdrejt në pajisje. Një tjetër avantazh i portës USB po paraqet telekomandë. Koha për të ndezur pajisjen është e shpejtë. E qartë është zhurma e tifozëve. Ekrani i ekranit të ekranit të ekranit të ekranit të ekranit "ekran i ekranit plotësisht në dijeni të ndonjë tifoz manual noise.The nuk është theksuar pozicionimin e saktë dhe korrekt të projektorit në lidhje me ekranin. Cilësia e imazhit nga çdo projektor. Shumë njerëz janë krejtësisht jashtë duke kërkuar në këtë gjë dhe ata mund të gjejnë një punë të mirë. Por nëse nuk dini si ta bëni? Fokusi bëhet shumë i vështirë kur bëhet fjalë për të parë pjesën tjetër të fotografisë. Unë jam ende duke u përpjekur për të gjetur një të drejtë për projektuesin tim në lidhje me ekranin tim. Në këtë video një shumë e jacking dhe gurthemel ishte në përdorim. Shumica e projektorëve janë projektuar që të kenë lente të tyre në të njëjtin nivel si fundi i ekranit për montim të përmbysur. Ky projektor duket të jetë diku rreth botës (edhe pse unë nuk mund ta konfirmoj atë ende) \ t atëherë ky ishte një projektor 120, që më kthen në pikën e mësipërme. Nuk kam asnjë shqetësim në fund të ditës, ose për shkak të zhurmës së projektorit. E dua atë për inten tim

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Walters -

  Bleva këtë projektor si një projektor të dytë për netët e rastësishme jashtë filmit. Unë nuk prisja shumë, por u habita nga cilësia e saj! Duke e ushqyer atë një sinjal të plotë 1080 HD nga një punë madhështore e ri-shkallëzuar atë që të përshtatet me rezolucionin 1280 x 800. Duke kërkuar një distancë të përshtatshme për imazhin 120 "është me cilësi të jashtëzakonshme për një projektor të tillë të lirë. Edhe pse unë nuk dua të di asgjë për inputet HDMI. Ai gjithashtu trajton disa dritë shumë mirë, por është padyshim më e përshtatshme për të plotësuar errësirën, nëse është e mundur. Videoja ime u qëllua në orën e verës britanike 9.30pm dhe kjo ishte vetëm pak kohë. Unë e kam vlerësuar me 4 1 / 2 yjet për të pasqyruar sa mirë ky projektor është për çmimin. Natyrisht se ka makina shumë më të afta, por në gjashtë herë edhe koston! Nuk mund të bëni ndonjë gjë nga APP da Netflix. Imagem nuk e bën këtë dhe nuk është në gjendje të përdorin kur përdoren në TV dixhitale. (Vështirësia në trajtimin e Netflix APP.)

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt