Alfawise X1 biçikleta elektrike e palosshme (25km / h, distanca elektrike vetëm 30-40km)

Shto komentin tuaj

404,59

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:13 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit Alfawise X1 Bicikletë elektrike me biçikletë me biçikletë me biçikletë E-biçikletë
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 401,85 € - 2020 17 shkurt
 • 511,63 € - 2020 7 shkurt
 • 401,85 € - 2020 janar 22
 • 511,63 € - 2020 janar 19
 • 398,28 € - 2020 janar 18
 • 401,85 € - 2020 janar 9
 • 398,28 € - 2020 janar 7
 • 401,85 € - 2020 janar 2
Nga: 2019 Qershor 6
 • Çmimi më i lartë: 511,63 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 392,03 € - 2019 25 Dhjetor
Alfawise X1 biçikleta elektrike e palosshme (25km / h, distanca elektrike vetëm 30-40km)
Alfawise X1 biçikleta elektrike e palosshme (25km / h, distanca elektrike vetëm 30-40km)

Aprašymas

Përshkrim:
Alfawise X1 biçikletë me biçikletë me rrota ka 3 modë hipur për nevojat tuaja të ndryshme. 7.8Ah bateri, kilometrazhin 30km në mënyrë të pastër elektrike. Dizajn i shpejtë i palosjes për një madhësi portative. Shalë dhe timon i rregullueshëm ju ofrojnë një eksperiencë të rehatshme të vozitjes.

Karakteristikat kryesore:
● Elektrike, motoçikleta (sistemi i asistimit të fuqisë) dhe fuqia punëtore, të përshtatshme për udhëtime, udhëtime, pazar, stërvitje etj.
● Bateri 7.8Ah Li-ion të integruar, kilometrazhin maksimale 30km në mënyrë të pastër elektrike
● Hapat 3 hapen me shpejtësi, të lëvizshëm për të kryer dhe ruajtur
● Goma inflatable 14 gome inç me cilësi anti-shqip, efekt i madh shockproof, duke ju dhënë një eksperiencë të rehatshme hipur në rrugë të pjerrëta
● Frenim i qëndrueshëm dhe efikas i disqeve për të dy gomat e përparme dhe të pasme, frenim më të sigurt dhe më të sigurt
● Motori i fuqishëm 250W, shpejtësia maksimale 25km / h për ngjitje deri në shkallën 25. Toka e pabarabartë nuk mund ta ndalë udhëtimin tuaj
● Kornizë aliazh alumini, peshë e lehtë dhe e fortë, ngarkesë 120kg
● Me ekranin e fuqisë / shpejtësisë / kilometrazhit, shpejtësinë / dritën / mënyrën / kontrollin e ingranazhit në timon
● Lartësia e rregullueshme e shalës dhe manovrës

parametrat:
- Fuqia e motorit: 250W
- Fuqia e fuqisë së baterisë: 270W
- Bateri: 7.8Ah
- Shkalla e shkelqimit: shkalla 25
- Koha e ngarkimit: 5h
- Shpejtësia maksimale: 25km / h
- Ngarkesa maksimale: 120kg
- Kilometrazh: 30 - 60km (30km në mënyrë të pastër elektrike; 60km me sistemin e asistimit të fuqisë)
- Tensioni i hyrjes: 100 - 240V
- Temperatura e punës: -10 - 40 Deg.C
- Shfaqja: Ekrani LCD
- Lloji i automjetit: rrotat e pasme
- Mbulesa e zinxhirit: çelësat e prerjes së çelikut 52
- Gear: 14 dhëmbët

Specifikim

i përgjithshëmMarka: Alfawise
Numri i modelit: X1
Lloji: Biciklete Elektrike
Madhësia e rrotës: 14 inç
Materiali i kornizës: Aliazh alumini
Sistemi i frenimit: Brake disk
Informata themelorePesha e produktit: 17.3000 kg
Pesha e paketimit: 21.5000 kg
Madhësia e produktit: 132.00 x 48.00 x 98.00 cm / 51.97 x 18.9 x 38.58 inç
Madhësia e paketës: 81.00 x 40.00 x 60.00 cm / 31.89 x 15.75 x 23.62 inç
paketëPaketa Përmbajtja: 1 x Alfawise X1 biçikletë elektrike, 3 x pikëllim gjashtëkëndësh, 1 x pikëllim shumëfunksional, 1 x kaçavidë, 1 x Ngarkues, 1 x Anglisht Udhëzim
Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 E biçikleta me biçikletë biçikletë biçikletë me biçikletë 7.8Ah bateri e zezë

Alfawise X1 Biçikleta elektrike e palosshme

Papildoma informacija

specifikimet: Alfawise X1 biçikleta elektrike e palosshme (25km / h, distanca elektrike vetëm 30-40km)

Markë Alfawise
Numri Model X1
Tipi Biciklete Elektrike
Madhësia e rrotës (inç) 14
Materiali i kornizës Aluminum Alloy
Sistemi i frenimit Disk Brake
Pesha e produktit (kg) 17.3000
Pesha e paketës (kg) 21.5000
Madhësia produkt 132.00 x 48.00 x 98.00 cm, 51.97 x 18.9 x 38.58 inç
Paketa Madhësia 81.00 x 40.00 x 60.00 cm, 31.89 x 15.75 x 23.62 inç
Paketa Përmbajtja 1 x Alfawise X1 biçikletë elektrike, 3 x pikëllim gjashtëkëndor, 1 x pikëllim shumëfunksional, xnumx x kaçavidë, 1 x ngarkues, 1 x Anglisht udhëzim

Alfawise X1 biçikletë elektrike palosshme (25km / h, distanca elektrike vetëm 30-40km) Video

Historia e çmimeve

Historia e çmimit Alfawise X1 Bicikletë elektrike me biçikletë me biçikletë me biçikletë E-biçikletë
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 401,85 € - 2020 17 shkurt
 • 511,63 € - 2020 7 shkurt
 • 401,85 € - 2020 janar 22
 • 511,63 € - 2020 janar 19
 • 398,28 € - 2020 janar 18
 • 401,85 € - 2020 janar 9
 • 398,28 € - 2020 janar 7
 • 401,85 € - 2020 janar 2
Nga: 2019 Qershor 6
 • Çmimi më i lartë: 511,63 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 392,03 € - 2019 25 Dhjetor

Shqyrtime (9)

Vlerësim Alfawise X1 biçikleta elektrike e palosshme (25km / h, distanca elektrike vetëm 30-40km)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Brian -

  Avantazhi kryesor është çmimi sipas cilësisë. Prodhuesit Aced it.Furthermore, të gjitha tiparet e shtesë dhe funksionet si çelsin, llambat, bri, portali USB, etj Marrë kujdesin janë of.Also, procedura palosjen është e bukur e bukur, e lehtë, dhe safe.It Edhe përshtatet nëpërmjet një turnstile.SuggestionYou duhet të shtoni një shpejtësimatës. Për më tepër, pjesa tjetër pritet.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Robert -

  Jam i impresionuar nga produkti Alfawise; Unë peshojnë 95kg dhe unë jam bikes aq 185cm tjera kineze ishin shumë të brishtë për mua. Kjo biçikletë trajton peshën time të përkryer, është fjala e gatshme për t'u përdorur, Edhe rrotat janë të përkryer para-fryrë, ju vetëm duhet për të hapur kutinë, ndahen atë dhe të shkojnë, të punës Incredible Alfawise; e madhe. Nuk e kam këtë biçikletë. pro të tjera: - bateri ngarkuar të mbajë, kam bërë patjetër 40 50km-në pushtet regjimin në ekzekutimin e parë të asistuar (mbi ditëve të shumta!). Ky biçikletë nuk ka nevojë për rimbushje të përditshme. Është me të vërtetë kompakte, pasi mund ta sjellësh kudo, madje edhe një metro ose autobus të mbushur me njerëz. - Ajo ka fuqi, madje edhe pa ingranazhet, biçikleta mund të shtyjë 95kg + 17kg (vetë) mjaft kudo. Sugjerimi më i mirë që mund të bëj është të përdor një dorezë rrotulluese. Ndonëse mënyra e fuqisë punëtore është e mundur (këmbët e njeriut ndihmohen me motor); në ngjitje ose në semaforë fillon.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Katarina Santos -

  Unë kam qenë i tëri, unë kam qenë i tëri, unë kam qenë i tëri, unë isha i tëri! Kjo varet nga ju, është në dorën tuaj! (në krahasim me atë që unë mund të gjeni në dyqane) funksionon në mënyrë të përkryer dhe kjo është stylish.PS super - ju keni për të blerë një dritë e pasme, pasi ajo vjen vetëm me një reflektor. Same vlen për një shpejtësi ose pajisje kilometrazhin.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 4. Brian -

  Avantazhi kryesor është çmimi sipas cilësisë. Prodhuesit Aced it.Furthermore, të gjitha tiparet e shtesë dhe funksionet si çelsin, llambat, bri, portali USB, etj Marrë kujdesin janë of.Also, procedura palosjen është e bukur e bukur, e lehtë, dhe safe.It Edhe përshtatet nëpërmjet një turnstile.SuggestionYou duhet të shtoni një shpejtësimatës. Për më tepër, pjesa tjetër pritet.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt