Pastrues me korrent Alfawise ZK8077 - robot

Shto komentin tuaj

167,12

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 6:24 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historiku i çmimit Alfawise ZK8077 Pastrues robotik me vakum Virtual Blocker
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 165,60 € - 2020 24 shkurt
 • 179,03 € - 2020 14 shkurt
 • 165,60 € - 2019 12 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 12
 • Çmimi më i lartë: 179,03 € - 2020 14 shkurt
 • Çmimi më i ulët 165,60 € - 2019 12 Nëntor
€ 165,60
është në magazinë
Gearbest. Me
Pastrues me korrent Alfawise ZK8077 - robot
Pastrues me korrent Alfawise ZK8077 - robot

Aprašymas

SHQYRTIMI: Alfawise Robot Vacuum Cleaner (ZK8077)

...

Papildoma informacija

specifikimet: Pastrues me korrent Alfawise ZK8077 - robot

Model ZK8077
Llojet më të pastra Vakum Portable
Pesha e produktit (kg) 3.1000
Pesha e paketës (kg) 4.5750
Madhësia e produktit (L x H x H) 35.00 x 35.00 x 9.50 cm, 13.78 x 13.78 x 3.74 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 41.00 x 49.00 x 15.00 cm, 16.14 x 19.29 x 5.91 inç
Përmbajtja Paketa 1 x robotik fshesë me korrent, x tarifimit Station 1, 1 x Remote Control Blocker x 1, 1 Adapter x, x Extra 1 Filter, 1 X Anglisht Manuali i përdorimit, x Pastrimi brushave 1, 4 x Extra Side brushave

Vacuum Cleaner Alfawise ZK8077 - Video Robot

Historia e çmimeve

Historiku i çmimit Alfawise ZK8077 Pastrues robotik me vakum Virtual Blocker
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 165,60 € - 2020 24 shkurt
 • 179,03 € - 2020 14 shkurt
 • 165,60 € - 2019 12 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 12
 • Çmimi më i lartë: 179,03 € - 2020 14 shkurt
 • Çmimi më i ulët 165,60 € - 2019 12 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Pastrues me korrent Alfawise ZK8077 - robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Vinci -

  Prindërit e mi jetojnë larg prej nesh në periferi. Ata janë shumë të vjetër për të fshirë katin çdo ditë. Ne i bëjmë një vizitë atyre për punët e shtëpisë për ta. Pastruesi i fshesës ndihmon në pastrimin e dyshemesë, pa pluhur, flokë dhe plehra të vogla. Sapo të përcaktohet, ka të bëjë me punën, nuk duhet të shqetësoheni për mosplotësimin.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Helene -

  Të gjitha funksionet mirë, nuk ka problem. Pastruesi robotik Alfawise ka një sensor infra të kuqe për të shmangur pengesat në mënyrë efektive. Ai kontrollohet nga telekomanda dhe paneli me prekje. Kur ka bateri të ulët, pastruesi do të kthehet në stacionin e ngarkimit. Edhe pse nuk ka funksionin e mopping, kjo është zgjidhja më ekonomike për dyshemenë time prej druri.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Mikrofon -

  Mbi të gjitha vlerësimet për cilësi të mirë, të lehtë për t'u përdorur.Perfect stuff, vetëm atë që unë e nevojshme. Kjo është e drejtë, vetëm super. Kjo ishte tani të gjithë të lirë. Asgjë nuk krahasohet me këtë. Unë rekomandoj gear më të mirë për mikun tim.Super qetë. thjesht e dua atë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt