Navigator GPS GPS, regjistrues video

72,06

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 1
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:13 AM

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: Navigator GPS GPS, regjistrues video

Tipi DVR makinë me GPS, HD Car DVR Recorder
Output Video AV-Out
Chipset MTK8127
Sensor Image CMOS
Mbështetja e kartës së jashtme maksimale TF 32G (nuk përfshihet)
Kërkesat e klasifikimit të klasës Klasa 4 ose Mbi
Madhësia e ekranit (inç) 7
Lloji Screen TFT
Rezoluta Screen 800 400 x
Lloji bateri Built-in
Mënyra e ngarkimit Car ngarkues
Wide Angle 150 shkallë të gjerë kënd
Rezoluta Video 1080P (x 1920 1080)
Emri i chipsetit MTK
WIFI Po
Sistem Audio Monophony
Funksioni WiFi Transmetimi i imazhit
Regjistrimi i ciklit loop Po
Vizion natën jo
GPS Po
Lloji Interface AV-në Mini USB, Slot TF Card
Anti-Shake jo
Monitorimi i Parkut jo
Pesha e produktit (kg) 0.2860
Pesha e paketës (kg) 0.5200
Madhësia e produktit (L x H x H) 18.50 x 11.00 x 1.50 cm, 7.28 x 4.33 x 0.59 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 20.00 x 13.50 x 8.50 cm, 7.87 x 5.31 x 3.35 inç
Përmbajtja Paketa Android 1 4.4.2 x Kamera Car Recorder, 1 x Car ngarkues (1.5m) 1 x USB Cable (1.5M) x Montimi Base 1, 1 x Manual Shqip User

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim Navigator GPS GPS, regjistrues video

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Viktor D -

  Në këtë mënyrë, Vëzhgimi dhe kartat nuk lejojnë vendosjen e një modeli. Përdorimi i një aparat fotografik (zmadhim), kryevepër dhe FM-modeli. Slaba bateri, kur ju jeni të sigurt për të shpëtuar 30-45 për të shpëtuar, ju keni AV-në për të shpëtuar.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Rifet -

  Brightness shumë të ulët dhe kontrast. Në Setings është max shumë e keqe për ditë. Sa para është? në mjetin e drejtimit të natës është në rregull.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. loudyi -

  artikull tres bon gearbest një zgjidhje për problemin e monsters gearbest pour votre professionalisme

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt