Anet ET4

Shto komentin tuaj

210,92

Çmimi më i ulët: gearbest. Megearbest. Me
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 6:23 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e Pricemimeve Anet ET4 Kontrolli me Prekje Printeri 3D Mbledhja e shpejtë 220 x 220 x 250 mm Zona e printimit Azhurnimi automatik i filamentit për nivelim automatik i nivelit të parë Përditësimi për aplikacione të gjera
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 209,49 € - 2020 1 Mars
 • 214,32 € - 2020 janar 6
 • 205,38 € - 2020 janar 3
 • 214,32 € - 2020 janar 2
 • 187,52 € - 2019 26 Dhjetor
 • 214,32 € - 2019 24 Dhjetor
 • 187,52 € - 2019 13 Dhjetor
 • 214,32 € - 2019 10 Dhjetor
Nga: 2019 nëntori 22
 • Çmimi më i lartë: 218,66 € - 2019 28 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 169,66 € - 2019 25 Nëntor

Aprašymas

Anet ET4 - Printer 3D - Unbox & Setup

...

Si të përdorni Printerin tuaj 3D - Këputja dhe prova e Anet ET4

...

Video Anet ET4

Historia e çmimeve

Historia e Pricemimeve Anet ET4 Kontrolli me Prekje Printeri 3D Mbledhja e shpejtë 220 x 220 x 250 mm Zona e printimit Azhurnimi automatik i filamentit për nivelim automatik i nivelit të parë Përditësimi për aplikacione të gjera
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 209,49 € - 2020 1 Mars
 • 214,32 € - 2020 janar 6
 • 205,38 € - 2020 janar 3
 • 214,32 € - 2020 janar 2
 • 187,52 € - 2019 26 Dhjetor
 • 214,32 € - 2019 24 Dhjetor
 • 187,52 € - 2019 13 Dhjetor
 • 214,32 € - 2019 10 Dhjetor
Nga: 2019 nëntori 22
 • Çmimi më i lartë: 218,66 € - 2019 28 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 169,66 € - 2019 25 Nëntor

Shqyrtime (0)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë

Aktualisht nuk ka komente ...

Bëhu i pari që e rishikon këtë produkt "Anet ET4"

E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tenpigiau.lt