APEXEL ET8103 Multimetër

Shto komentin tuaj

20,00

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:35 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit APEXEL ET8103 Full Inteligjente Digital Multimeter
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 19,86 € - 2020 29 shkurt
 • 16,06 € - 2020 27 shkurt
 • 16,96 € - 2020 26 shkurt
 • 17,85 € - 2020 22 shkurt
 • 16,06 € - 2020 20 shkurt
 • 16,96 € - 2020 19 shkurt
 • 17,85 € - 2020 18 shkurt
 • 19,63 € - 2020 15 shkurt
Nga: 2019 maj 17
 • Çmimi më i lartë: 20,96 € - 2019 maj 17
 • Çmimi më i ulët 15,17 € - 2019 5 Qershor
€ 19,86
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: APEXEL ET8103 Multimetër

Pesha e produktit (kg) 0.2500
Madhësia produkt 13.90 x 6.30 x 2.85 cm, 5.47 x 2.48 x 1.12 inç
Pesha e paketës (kg) 0.3000
Paketa Madhësia 15.00 x 10.00 x 5.00 cm, 5.91 x 3.94 x 1.97 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Multimetër 1 x Matja e matjes 2 x AAA Bateri 1 x Anglisht Udhëzim

Historia e çmimeve

Historia e çmimit APEXEL ET8103 Full Inteligjente Digital Multimeter
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 19,86 € - 2020 29 shkurt
 • 16,06 € - 2020 27 shkurt
 • 16,96 € - 2020 26 shkurt
 • 17,85 € - 2020 22 shkurt
 • 16,06 € - 2020 20 shkurt
 • 16,96 € - 2020 19 shkurt
 • 17,85 € - 2020 18 shkurt
 • 19,63 € - 2020 15 shkurt
Nga: 2019 maj 17
 • Çmimi më i lartë: 20,96 € - 2019 maj 17
 • Çmimi më i ulët 15,17 € - 2019 5 Qershor

Shqyrtime (3)

Vlerësim APEXEL ET8103 Multimetër

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Patrick -

  Gjithmonë kam blerë multimetra të lirë gjatë viteve si një student i inxhinierisë elektrike. Pashë aksidentalisht $ 25 tim të vjetër nga një qark i shkurtër kur unë mendova të kontrolloj për energji aktuale. Kam nevojë për një të re të lirë dhe kam gjetur këtë. Edhe pse bëra më pak se cilësinë e kësaj, e kam bërë atë të vjetër në kontejner. Plus kjo është auto-varg i cili është super i përshtatshëm. Nëse më tregove këtë gjë 3 vite më parë unë do të kisha menduar se kushtonte $ 150.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(1)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. BRYAN W. -

  Kam përdorur ndonjëherë. Ju zgjidhni vetëm funksionin që dëshironi dhe vlerën e njehsorit. Është kaq e shpejtë. E vetmja gjë që unë kam (dhe arsyeja për yjet e 4) është se DC po lexonte duke mbajtur numra të rastësishëm kur nuk kishte tension. Por, kur ju bëni hetimet për atë që dëshironi të matni, duket qartë. Përsëri, më e mira e këtij matësi është lehtësia e përdorimit.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Gastón T. -

  Unë kam pasur për disa ditë tani me projektet e mia Raspberry Pi. Është duke punuar mirë. Hera e fundit që bleva një multimetër ishte mbi pesë vjet më parë dhe unë do të urrej të mendoj për këtë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt