Bluetooth FM Modulator, ngarkues telefoni, pa duar

10,39

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:34 AM
Bluetooth FM Modulator, ngarkues telefoni, pa duar
Bluetooth FM Modulator, ngarkues telefoni, pa duar

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: Bluetooth FM Modulator, ngarkues telefoni, pa duar

Tipi
karakteristika Çelësi i kontrollueshëm i fuqisë, luajtja e kujtesës së thyerjes
Burim muzikor Flash disk, celular
Pesha e produktit (kg) 0.0440
Pesha e paketës (kg) 0.0900
Madhësia e produktit (L x H x H) 11.50 x 2.50 x 2.00 cm, 4.53 x 0.98 x 0.79 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 12.00 x 5.00 x 2.50 cm, 4.72 x 1.97 x 0.98 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Bluetooth FM Transmitter Ngarkuesi i makinës, 1 x Kabllo Audio, 1 x Gjuha e Përdorimit Anglisht

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim Bluetooth FM Modulator, ngarkues telefoni, pa duar

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Liam -

  Është shumë e lehtë për të konfiguruar dhe lidhur me një telefon. Cilësia e mediave dhe niveli i volumit janë shumë të mira. Dhe ndryshe nga shumë produkte të tjera, niveli i basit është shumë i mirë gjithashtu! Unë vetëm dua të luaj audio dhe video në makinën time Bluetooth lidhet vetëm për thirrjen audio. Megjithatë, bonus shtuar është me këtë Galaxy S6, për të njëjtën kohë! Kështu që mund të dëgjoni muzikë dhe përgjigjuni telefonatave etj përmes kontrolleve të timonit. Pra, është e përsosur. Dorëzimi - Renditja nga më pak se 5 ditë. Edhe gjatë një fundjave, shumë shpejt. Gjithë raundi BARGAIN! Nuk mund të gjej ndonjë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Caraivan Costel -

  Një produkt shumë i mirë. Duket e mirë, lidhet lehtësisht me telefonin tuaj. Ju mund të dëgjoni muzikë dhe dëgjoni muzikën tuaj. Në biseda mund të dëgjohet shumë mirë. Nëse jeni duke kërkuar, ju lutem kontaktoni me telefon. Reda muzica e pe stik si për telefonin celular.Në konvolucion të lartë të pajisur me bine.Un produs eftin si simite. Sosit foarte repede, drejtpërdrejtë la uşă. Kjo nuk është e largët. Mjaft i madh. Për fat të keq. Në përgjithësi një produkt i mirë.Acest nu janë telecomanda. Dhe mare minus. Din pacate.Per total dhe produs simite.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. ZELJKO LIPNIK -

  Lojtar me cilësi të lartë muzikore sipas zgjedhjes suaj, që mund të shkarkoni nga kompjuteri juaj. Thjesht lidhuni me GSM dhe bëni thirrje pa duar në duart e një telefoni celular. Në mënyrë të mirë dhe një pajisje të mirë në makinën tuaj. Lojtar me cilësi të lartë muzikore sipas zgjedhjes suaj, që mund të shkarkoni nga kompjuteri juaj. Thjesht lidhuni me GSM dhe bëni thirrje pa duar në duart e një telefoni celular. Në mënyrë të mirë dhe një pajisje të mirë në makinën tuaj.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt