Xhaketë Mini Cassette Bosch

Shto komentin tuaj

61,99

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 4:18 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historiku i çmimit Bosch Mini Handhold Kaçavidë elektrike të rregullueshme 3.6V 6 Gear Vegël e mbushur me rrymë
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 61,14 € - 2019 15 Nëntor
 • 105,10 € - 2019 11 Nëntor
 • 61,14 € - 2019 28 Qershor
 • 45,65 € - 2019 maj 31
 • 61,14 € - 2019 maj 30
Nga: 2019 maj 30
 • Çmimi më i lartë: 105,10 € - 2019 11 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 45,65 € - 2019 maj 31

Aprašymas

Bosch GO Vegla Çikrik

...

Papildoma informacija

specifikimet: Xhaketë Mini Cassette Bosch

Përmbajtja Paketa 1 x Set Kaçavidhës, 1 x Kabllo për Ngarkim USB, 1 x Shell Plastik, 1 x Chinese Manual

Video Bosch Mini Vidhos me Celje

Historia e çmimeve

Historiku i çmimit Bosch Mini Handhold Kaçavidë elektrike të rregullueshme 3.6V 6 Gear Vegël e mbushur me rrymë
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 61,14 € - 2019 15 Nëntor
 • 105,10 € - 2019 11 Nëntor
 • 61,14 € - 2019 28 Qershor
 • 45,65 € - 2019 maj 31
 • 61,14 € - 2019 maj 30
Nga: 2019 maj 30
 • Çmimi më i lartë: 105,10 € - 2019 11 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 45,65 € - 2019 maj 31

Shqyrtime (3)

Vlerësim Xhaketë Mini Cassette Bosch

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Bleva këtë kacavjerrëse të baterisë për të -

  Bleva këtë kaçavidë për burrin për burrin tim, por unë jam në të vërtetë ai që po përdor më shumë prej saj! Në fillim mendova pak qesharake dhe dembelë; megjithatë ishte thelbësore për kuzhinë / banjo. Ky është një kaçavidë me bateri. Ai e shpëtoi ditën, mendjen time dhe duarve të mia. E përdor këtë kaçavidë gjithë kohën. Ankesa e vetme është nevoja për të kaluar në një marrëveshje shumë të mirë. Kjo gjithashtu nuk vjen me një kokë banesë pak, e cila është mjaft e çuditshme. Fatmirësisht kishim disa në kutinë e veglave. Për më tepër, shumë i lumtur me të.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Medic7 -

  E gjej veten disi të dobishëm. Doja diçka për të bërë në shtëpi. Ky është një punë e shpejtë dhe e lehtë pa i marrë të gjitha mjetet e mëdha jashtë. E madhe për montimin e mobiljeve, largimin e baterive nga lodrat etj. Bënë një pajisje të vogël për të mbajtur së bashku një pjesë tjetër. Clip mban pak të përkryer.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Piet -

  Duhet të them se vazhdoj ta dua! Gjëja e fundit që mund të bëni është të merrni maksimumin, me ç'rast ata mund të ngadalësojnë pas disa duzinë vida. Unë do të shtoj se RPM me një shpejtësi në ngadalësimin, por kjo është mënyra se si po shkon!

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt