BT - 36 Bluetooth Modulator FM, pa duar

9,94

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:11 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit BT - 36 Car Kit Bluetooth pa duar
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 9,84 € - 2019 22 Nëntor
 • 7,49 € - 2019 11 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 11
 • Çmimi më i lartë: 9,84 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 7,49 € - 2019 11 Nëntor

Aprašymas

KEZAY Bluetooth Wireless Car FM Transmitter ngarkues me telefon pa telefon Thirrje Rishikimi

...

Papildoma informacija

specifikimet: BT - 36 Bluetooth Modulator FM, pa duar

Model BT - 36
Madhësia e paketës (L x H x H) 7.80 x 5.50 x 11.00 cm, 3.07 x 2.17 x 4.33 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 4.50 x 5.10 x 8.20 cm, 1.77 x 2.01 x 3.23 inç
Pesha e paketës (kg) 0.0610
Pesha e produktit (kg) 0.0390
Tipi BT - 36
Interface TF Card Slot, USB 2.0
Përmbajtja Paketa 1 x BT - 36 Car Bluetooth Hands-free Kit, 1 x English Manual

BT - 36 Bluetooth Modulator FM, kufje Video

Historia e çmimeve

Historia e çmimit BT - 36 Car Kit Bluetooth pa duar
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 9,84 € - 2019 22 Nëntor
 • 7,49 € - 2019 11 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 11
 • Çmimi më i lartë: 9,84 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 7,49 € - 2019 11 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim BT - 36 Bluetooth Modulator FM, pa duar

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Roby -

  Sooo paketa arriti, dukej sikur dikush luajti me amerikan footbal me të. Për fat të mirë funksionon, të paktën funksioni i muzikës. Ka shumë statike në kanalet e pakta të frekuencave të radiostacionit. Nëse e futni muzikën, nuk është aq keq, është e kënaqshme. Ju merrni atë që paguani. Ndoshta kur teknologjia do të evoluojë, ajo do të zgjidhet. Paketa është me të vërtetë e brishtë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. John -

  Llego muy itpido y en excelente estado. Muy buen materiale. Cumple con sus funciones. Qielli do të ruajë një kolonë të frekuencave në një karrocë që nuk ka asnjë mundësi për të përdorur dhe për të krijuar një pajisje të tillë në pajisjen Funciona muy bien con microsd y usb, qielli të mbajë të gjitha letrat e para dhe mëkatet e sinopit. Kjo gjë është e përsosur për të bërë një përdorim para se të fillojë një llamadas. Rekomandohet 100% Asgjë nuk është e përsosur.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Blej e Madhe -

  Kjo nuk është një pajisje e largët. \ T kontrollit.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt