Dibea DW100 fshesë me korrent pa tela me dorë - fshesë

Shto komentin tuaj

123,66

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 4:23 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Histori çmimi Dibea DW100 2-in-1 Fshesë me korrent pa kabëll
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 121,41 € - 2019 11 Nëntor
 • 135,65 € - 2019 shtator 19
Nga: 2019 Shtator 19
 • Çmimi më i lartë: 135,65 € - 2019 shtator 19
 • Çmimi më i ulët 121,41 € - 2019 11 Nëntor
€ 121,41
është në magazinë
Gearbest. Me
Dibea DW100 fshesë me korrent pa tela me dorë - fshesë
Dibea DW100 fshesë me korrent pa tela me dorë - fshesë

Aprašymas

Pastruesit Wireless Ricco 2 në 1 - TST-ST1601

...

Papildoma informacija

specifikimet: Dibea DW100 fshesë me korrent pa tela me dorë - fshesë

Tipi
Remote Control jo
Pesha e produktit (kg) 1.3590
Pesha e paketës (kg) 4.3620
Madhësia e produktit (L x H x H) 39.00 x 10.00 x 21.00 cm, 15.35 x 3.94 x 8.27 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 63.00 x 15.00 x 34.00 cm, 24.8 x 5.91 x 13.39 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Main Machine, 1 x alumini Tube, 1 x plastike tub, 1 x Shef rregullt 1 x Brush, 1 x Filter këmbimi, 1 x përshtatës pushtet, 1 X Anglisht Manuali i përdorimit, 1 x SHBA Plug Converter, 1 x Plug BE konvertim

Dibea DW100 Wireless fshesë me korrent - Broom Video

Historia e çmimeve

Histori çmimi Dibea DW100 2-in-1 Fshesë me korrent pa kabëll
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 121,41 € - 2019 11 Nëntor
 • 135,65 € - 2019 shtator 19
Nga: 2019 Shtator 19
 • Çmimi më i lartë: 135,65 € - 2019 shtator 19
 • Çmimi më i ulët 121,41 € - 2019 11 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Dibea DW100 fshesë me korrent pa tela me dorë - fshesë

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Xavi -

  - Telefona! - Dy kontrollit të shpejtësisë - ndashëm tub alumini - Spare HEPA filter - rotatable dhe disassemblable kreu pastrim - shumë i dobishëm për pastrim të shpejtë - Jo të zhurmshme në të gjitha - jo aq e lehtë për të pastruar filtrin HEPA

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Goncalo -

  Detyra Fique Satisfeito Produto com o ... Enjoy detyrë porque Teve uma boa Përgjigje na sua utilização ... FAQ sem que recomendo dhe një clientes outros. Preis ist wieder gesunken ... Shkruani mesazhet tuaja

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. M. -

  Super leichter Staubsauger. Arbeitet gut und zügig. Ju lutemi na kontaktoni.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt