ECOVACS DG801 fshesë me korrent - robot

Shto komentin tuaj

337,78

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:09 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Çmimi Historia ECOVACS DG801 fshesë me korrent robotik Kina Plug
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 333,17 € - 2019 12 Nëntor
 • 391,49 € - 2019 11 Tetor
Nga: 2019 Tetor 11
 • Çmimi më i lartë: 391,49 € - 2019 11 Tetor
 • Çmimi më i ulët 333,17 € - 2019 12 Nëntor

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: ECOVACS DG801 fshesë me korrent - robot

Model DG801
Llojet më të pastra Fshesë me korrent
Pesha e produktit (kg) 2.5000
Pesha e paketës (kg) 5.5460
Madhësia e produktit (L x H x H) 31.00 x 31.00 x 7.20 cm, 12.2 x 12.2 x 2.83 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 40.00 x 40.00 x 10.00 cm, 15.75 x 15.75 x 3.94 inç
Përmbajtja Paketa 1 x robotik fshesë me korrent, 1 x tarifimit Base 1 x Remote Controller, 1 x tankeve e ujit, 1 X Anglisht Manuali i përdorimit, 1 x Adapter, 2 x Side Brush, 1 x Pluhuri Box, 2 x Self-humidifying Metrazhe, 1 x Furça e Rolling, 2 x AAA Battery

Historia e çmimeve

Çmimi Historia ECOVACS DG801 fshesë me korrent robotik Kina Plug
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 333,17 € - 2019 12 Nëntor
 • 391,49 € - 2019 11 Tetor
Nga: 2019 Tetor 11
 • Çmimi më i lartë: 391,49 € - 2019 11 Tetor
 • Çmimi më i ulët 333,17 € - 2019 12 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim ECOVACS DG801 fshesë me korrent - robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Serg -

  За эти деньги хороший робот пылесос, работает по плану, убирает и моет хорошо, сила всасывания слабая, мусор загребает турбо-щеткойFor këto para, një të mirë robot fshesë me korrent, punon sipas një plani, pastron dhe lan mirë, fuqia thithje është i dobët, plehrat e plehrave në një furçë turbo

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. G. lin -

  Ne ishim dy qen dhe ne ishim mahnitur se sa flokë u kap, ne kemi dysheme të errët drurë dhe zonë të lehta

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. jane D. -

  Nuk ka probleme duke shkuar nga dyshemeja e vështirë në qilim ose duke hyrë në qoshe, por ka qenë paksa pak e një punë. flokët pak gjobë deri në fshesë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt