EKEN Alfavise V50 Kamera Pro Veprimi

Shto komentin tuaj

65,37

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 4:23 AM

Aprašymas

Eken Alfawise V50 Pro Rishikimi Real 4K për nën $ 70 ?!

...

Papildoma informacija

specifikimet: EKEN Alfavise V50 Kamera Pro Veprimi

Pesha e produktit (kg) 0.0760
Madhësia e produktit (L x H x H) 5.93 x 4.11 x 2.14 cm, 2.33 x 1.62 x 0.84 inç
Pesha e paketës (kg) 0.5770
Madhësia e paketës (L x H x H) 23.00 x 10.00 x 7.00 cm, 9.06 x 3.94 x 2.76 inç
Rezoluta Video 1080P(30fps),1080P(60fps),2.7K (30fps),4K (30fps),720P (60fps)
Wide Angle 170 shkallë të gjerë kënd
Aplikacion Fotografia ajrore, biçikletë, sportet ekstreme, motor, ski, nënujore
Mënyra e ngarkimit Karikues USB AC, ngarkuar nga PC nga PC
Mbështetja e kartës së jashtme maksimale TF 32G (nuk përfshihet)
Tipi Mini
Përmbajtja Paketa 1 Camera Action x (baterinë e përfshirë) x Remote 1, 1 x Rasti i papërshkueshëm nga uji, Handle Bar x 1, 1 x helmetë Mount, Tripod x 1, 1 x USB Cable, Clip x 1, 6 x malin

EKEN Alfawise V50 Pro Veprimi Video Kamera

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim EKEN Alfavise V50 Kamera Pro Veprimi

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. vladimir -

  Mallrat janë dorëzuar tek unë. Në ditët 11 në Sllovaki. Produkti i Madh është i njëjtë me përshkrimin. Ai plotësoi pritjet e mia. Produkti duket i mirë. Rekomandoj të përdorni një kartë të mirë të memories SD. Ata hodhën themelet. Paketimi u dëmtua. Për fat të mirë, aparati nuk u dëmtua.DHL stupid.I jam i lumtur me produktin. Ishte me një çmim të mirë. Unë rekomandoj blerjen. nuk ka stabilizim të imazhit. nga ekspozimi i gjatë. nuk ka lëvizje të ngadalshme

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Harrison -

  i postuar në udhëtimin tim. i postuar në udhëtimin tim. Paketa përmban shumë pajisje të mira. Deri tani kam vetëm trup. Produkti duket i mirë. Unë rekomandoj përdorimin e një karte të mirë kujtese. Kamera në raportin e performancës / çmimit rekomandohet pa rezerva.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Takis -

  Është një aparat i mirë, me video dhe audio shkarko shumë të mirë. Unë nuk kam gjetur ndonjë negative.I kam postuar një përmbledhje për kamera dhe video këtu: https://www.youtube.com/watch?v=ZwnjtUDU4WQ

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt