Icewheel E9S Scooter elektrik (15km / h, distanca deri në 12km)

Shto komentin tuaj

158,04

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 3:14 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e Pricemimeve Aliazh alumini 2600mAh 8 gomë Inç Folding Skuter elektrike
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 155,74 € - 2019 11 Nëntor
 • 166,92 € - 2019 shtator 23
 • 161,89 € - 2019 shtator 13
Nga: 2019 Shtator 13
 • Çmimi më i lartë: 166,92 € - 2019 shtator 23
 • Çmimi më i ulët 155,74 € - 2019 11 Nëntor
Icewheel E9S Scooter elektrik (15km / h, distanca deri në 12km)
Icewheel E9S Scooter elektrik (15km / h, distanca deri në 12km)

Aprašymas

Karakteristikat kryesore:
● Motori 180W siguron shpejtësinë maksimale 15km / h dhe shkallën maksimale 8
● Bateri 2.6Ah / 29V Li-ion (përfshirë në produkt) për largësinë maksimale 12km
● gomë 8 inç të ngurta gome për baza të ndryshme
● Dizajni i palosshëm për mbajtjen e përshtatshëm
● Shell aliazh alumini për ngarkesë maksimale 100kg
● I përshtatshëm për të rriturit dhe adoleshentët për argëtim
● Tensioni i hyrjes: 220V
● Brake: frena elektronike e këmbës

Specifikim

i përgjithshëmMarka: Icewheel
Lloji: Electric Scooter Kick
Për: Të rriturit, Punëtorët e Zyrës, Adoleshentët
Lloji i ngarkuesit: priza e BE-së
Numri i rrotave: Rrota 2
Lloji i vendndodhjes: pa vend
Lloji i palosjes: Folding
ParametersBateria: Li-ion bateri
Maksimumi i kilometrazhit: 12km
Shpejtësia maksimale: 15km / h
Shpejtësia maksimale: 100kg
Koha tarifimit: ore 3-4
Informata themelorePesha e produktit: 8.8000 kg
Pesha e paketimit: 11.0000 kg
Madhësia e produktit: 92.50 x 32.00 x 13.50 cm / 36.42 x 12.6 x 5.31 inç
Madhësia e paketës: 99.00 x 15.50 x 33.00 cm / 38.98 x 6.1 x 12.99 inç
paketëPaketa Përmbajtja: 1 x Scooter elektrike, 1 x Tool Bag, 1 X Manuali anglisht, 1 x ngarkues BE, 1 x Bell
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi
Icewheel E9S Dy rrota Shockproof Scooter Electric Scooter 2.6Ah Battery-Zi

Scooter me siguri më të mirë! 2017 Inovative E9 Scooter me ndihmë elektrike

...

UScooter elektrike është aq i ftohtë sa mund të jetë një skuter

...

Papildoma informacija

specifikimet: Icewheel E9S Scooter elektrik (15km / h, distanca deri në 12km)

Tipi Kick Scooter elektrike
Paketa Madhësia 92.50 x 15.50 x 33.00 cm, 36.42 x 6.1 x 12.99 inç
Madhësia produkt 105.00 x 38.00 x 93.00 cm, 41.34 x 14.96 x 36.61 inç
Pesha e paketës (kg) 9.9000
Pesha e produktit (kg) 7.9000
Pastrimi i pedalit në tokë (pa peshë) Rreth 8cm
Mileage (varet nga rruga dhe pesha e shoferit) 8-15km
Paketa Përmbajtja 1 x Scooter elektrik, 1 x Ngarkuesi, 1 x Gjuha e përdorimit Anglisht

Icewheel E9S Scooteri elektrik (15km / h, distanca nga 12km) Video

Historia e çmimeve

Historia e Pricemimeve Aliazh alumini 2600mAh 8 gomë Inç Folding Skuter elektrike
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 155,74 € - 2019 11 Nëntor
 • 166,92 € - 2019 shtator 23
 • 161,89 € - 2019 shtator 13
Nga: 2019 Shtator 13
 • Çmimi më i lartë: 166,92 € - 2019 shtator 23
 • Çmimi më i ulët 155,74 € - 2019 11 Nëntor

Shqyrtime (6)

Vlerësim Icewheel E9S Scooter elektrik (15km / h, distanca deri në 12km)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Vaibhav Joshi -

  Produkt i madh, i projektuar mirë dhe i lehtë për fëmijët, skuter më i mirë në treg

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt