Elefoni A5 Smartphone

Shto komentin tuaj

257,11

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:13 AM
€ 252,41
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

Elephone A5 me kamera dhe fakultative trefishtë zhveshur-sy 3D dhe Elephone A5 Lite

...

ELEFONE A5 UNBOXING- A do të ishte telefoni yt i ardhshëm?

...

Papildoma informacija

specifikimet: Elefoni A5 Smartphone

Sensor Sensori i dritës së ambientit, E-kompas, Sensori i gravitetit, Gyroskopi, Sensori i sallave, Sensori i afërsisë
Slot SIM Card Dual SIM, Dual Standby
4G + FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20
TDD / TD-LTE TD-LTE B38 / B39 / B40 / 41
Lidhshmëria Wireless 2.4GHz/5GHz WiFi,3G,4G,Bluetooth 4.2,CDMA,GPS,GSM,WiFi
WIFI 2.4G / 5G WiFi, 802.11b / g / n / ac internet me valë
Back-kamera 12.0MP + 5.0MP + 0.3MP
Lloji i rrjetit CDMA, FDD-LTE, GSM, TD-SCDMA, TDD-LTE, WCDMA
2G GSM, GSM 1800MHz, GSM 1900MHz, GSM 850MHz, GSM 900MHz
Memory jashtme Kartë TF deri në 512GB (nuk përfshihet)
Tipi Dual Nano SIM
3G WCDMA B1 2100MHz, WCDMA B5 850MHz, WCDMA B8 900MHz
Lojra Android APK, lojëra Java
Gjuhe Arabic (Israel), Bullgarisht, Bengali, Katalonisht, Çekisht, Danisht, Gemany, Greqisht, Anglisht, Spanjisht, Estonisht ;; Finlandisht, Frëngjisht, Hindu, Kroatisht, Hungarisht, Indonezisht, Italisht, Hebraisht, Japonisht, Khmer, Korean, Lituanisht; malay, Burmese, holandisht, norvegjisht, polonisht, portugalisht, rumanisht, rusisht, suedisht, Thai, Tagalogisht, Turqia, ukrainas, Urdu, Vietnamese, kineze
Lloji i kamerës Kamera Triple Rear + Kamera e Dual Front
Madhësia produkt 15.50 x 7.55 x 0.81 cm, 6.1 x 2.97 x 0.32 inç
Pesha e paketës (kg) 0.3910
Paketa Madhësia 18.30 x 10.35 x 6.05 cm, 7.2 x 4.07 x 2.38 inç
I / O Interface 1 x Slot Nano SIM Card, port 3.5mm Audio Out, mikrofon, Slot Nano SIM / TF Card, Kryetari, Type-C
Karakteristikat shtesë 3G, 4G, Alarm, Bluetooth, Browser, Calculator, Calendar, Camera, gjurmët e gishtave Njohja, gjurmët e gishtave zhbllokimit, GPS, Gravity Sensing Sistemit, Hall sensor, Java, MP3, MP4, Njoftimi, Sound Recorder, Video Call, WiFi
format Video 3GP, ASF, AVI, F4V, FLV, M2TS, MKV, MOV, MP4, OGG, TS, WMV
Formati i fotos BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG
format Muzikë 3GP, AAC, AMR, APE, FLAC, M4A, Midi, MP3, MP4, OGG, WAV
Pesha e produktit (kg) 0.2000

Elephone A5 Video Smartphone

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (0)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë

Aktualisht nuk ka komente ...

Jeni i pari për të shqyrtuar këtë produkt "Elephone A5 Smartphone"

E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tenpigiau.lt