Altoparlanti ELe - Kutia Altoparlanti Wireless Bluetooth 4.1

Shto komentin tuaj

21,82

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:36 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Çmimi i Historisë Elefoni ELe - Kutia Bluetooth 4.1 Mini Kryetari i Rrjetit
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 21,52 € - 2019 12 Nëntor
 • 23,61 € - 2019 12 Tetor
Nga: 2019 Tetor 12
 • Çmimi më i lartë: 23,61 € - 2019 12 Tetor
 • Çmimi më i ulët 21,52 € - 2019 12 Nëntor
Altoparlanti ELe - Kutia Altoparlanti Wireless Bluetooth 4.1
Altoparlanti ELe - Kutia Altoparlanti Wireless Bluetooth 4.1

Aprašymas

Elefte ELe - Kutia Bluetooth Mini 4.1 Kryetari i Mini

...

Papildoma informacija

specifikimet: Altoparlanti ELe - Kutia Altoparlanti Wireless Bluetooth 4.1

Madhësia e paketës (L x H x H) 9.55 x 9.55 x 4.30 cm, 3.76 x 3.76 x 1.69 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 8.55 x 8.55 x 3.30 cm, 3.37 x 3.37 x 1.3 inç
Pesha e paketës (kg) 0.220
Pesha e produktit (kg) 0.178
Lloji bateri Bateri e ringarkueshme litium-jon
Model ELe - Box
Audio Burimi Pajisjet e Pajisjeve Bluetooth, Produktet Elektronike me Plugin 3.5mm, Produktet Elektronike me Portin USB
Interface 3.5mm Audio, Mikro USB
Supports Bluetooth, Thirrjet pa duar, Mikrofoni, Kontrolli i volumit
I përputhshëm me iPhone, iPod, Laptop, telefon celular, MP3, MP4, MP5, PC, PSP, Tablet PC
Përmbajtja Paketa 1 x Elephone ELe - Box Wireless Speaker

Elefte ELe - Box Bluetooth Video 4.1 Kryefaqe Wireless

Historia e çmimeve

Çmimi i Historisë Elefoni ELe - Kutia Bluetooth 4.1 Mini Kryetari i Rrjetit
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 21,52 € - 2019 12 Nëntor
 • 23,61 € - 2019 12 Tetor
Nga: 2019 Tetor 12
 • Çmimi më i lartë: 23,61 € - 2019 12 Tetor
 • Çmimi më i ulët 21,52 € - 2019 12 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Altoparlanti ELe - Kutia Altoparlanti Wireless Bluetooth 4.1

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Paul -

  Elefoni ELe - Box Wireless Speaker për të njëjtën ngjyrë - ngjyra e shkëlqyeshme, mjeshtëri, jeta e baterisë - shumë e gjatë - shpejtësia e ngarkimit, kualiteti i zërit dhe basi ! Elefoni ELe Kryetari - Box Wireless Speaker është një altoparlant super. Dimensionet e vogla, stilet e gomës dhe stilet janë avantazhet e saj. Jeta e gjatë e baterisë dhe zëri i qartë janë avantazhet e tij. Gjuha shumë e bukur - punon lehtësisht me shumë qeliza. Unë rekomandoj atë për një dhuratë! Jo minus

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Zoli -

  Ngjyra e madhe, jeta e baterisë - shumë e gjatë - shpejtësia e ngarkimit, cilësia e zërit dhe basi Elefoni ELe Kryetari - Box Wireless Speaker është një altoparlant super. Dimensionet e vogla, stilet e gomës dhe stilet janë avantazhet e saj. Jeta e gjatë e baterisë dhe zëri i qartë janë avantazhet e tij. Gjuha shumë e bukur - punon lehtësisht me shumë qeliza. Unë rekomandoj atë për një dhuratë! Unë nuk kam gjetur ende ndonjë mangësi.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Bende A -

  Jam i kënaqur me altoparlantin. Është mirë për madhësinë e saj. Jam i befasuar sepse jam shumë e mirë. Këtu është se ata janë gjithmonë të numëruara dhe madje edhe më të lirë. Gjithashtu e njeh kohën e funksionimit sipas përshkrimit. Është e vogël në hapësirë ​​dhe nuk duhet të dëgjoni altoparlantin e tmerrshëm të telefonit. Ata që kërkojnë një altoparlant të vogël, guxoj ta rekomandoj atë! bas aq i dobët, por shumë i mirë nëse doni të relaksoheni duke dëgjuar muzikë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt