Freego EU-06X skuter elektrike (20km / h, distanca e mbuluar nga 20km)

Shto komentin tuaj

302,17

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:36 AM
Freego EU-06X skuter elektrike (20km / h, distanca e mbuluar nga 20km)
Freego EU-06X skuter elektrike (20km / h, distanca e mbuluar nga 20km)

Aprašymas

Si të përdorni Freco Future Six # ES-06X skuter elektrik

...

Freego ES-06X Scooter

...

Diferenca midis skuterëve të rinj (ES-06X) dhe atyre të vjetra (ES-05A)

...

Dallimi në mes të ES-06X dhe ES-05A Scooters elektrike makinë kanate

...

Freego ES-06X me shirita 2 LED dhe altoparlant Bluetooth

Papildoma informacija

specifikimet: Freego EU-06X skuter elektrike (20km / h, distanca e mbuluar nga 20km)

Paketa Madhësia 114.00 x 21.00 x 33.00 cm, 44.88 x 8.27 x 12.99 inç
Pesha e paketës (kg) 14.3000
Pesha e produktit (kg) 12.0000
Dritë Llampa e përparme, llamba anësore
Tipi Kick Scooter elektrike
Mileage (varet nga rruga dhe pesha e shoferit) 15-20km
Për Të rriturit, punonjësit e zyrës, adoleshentët
Paketa Përmbajtja 1 x Scooter elektrik, 1 x Ngarkues, 1 x Manual, 1 x Tool

Freego ES-06X skuter elektrik (20km / h, distanca nga 20km) Video

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (6)

Vlerësim Freego EU-06X skuter elektrike (20km / h, distanca e mbuluar nga 20km)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Xhimi Mac -

  Unë nuk dua të jem fëmijë, nuk di si të bëj një fëmijë të ri. të gjithë skuterët janë të njëjtë dhe kjo nuk ka një dorezë për gramafon dhe është një kalë i vogël pune

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt