GARMIN EDGE820 GPS Kompjuter biçikletash

Shto komentin tuaj

482,02

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 2:31 AM

Aprašymas

Garmin Edge 820 Rishikimi - i vogël, i fuqishëm dhe jo shumë i përsosur

...

Garmin Edge 820 REVIEW!

...

Garmin Edge 820: Gjithçka që keni dashur ta dini!

...

Papildoma informacija

specifikimet: GARMIN EDGE820 GPS Kompjuter biçikletash

Tipi Garmin
karakteristika Saktë, Ekran i Madh, Multilingual, Rezistent ndaj Ujit
I përshtatshëm për Cross-Country Cycling, biçikleta elektrike, biçikletë malore, biçikletë rruge, biçikletë turne
Pesha e produktit (kg) 0.1200
Pesha e paketës (kg) 0.3350
Dimensioni produkt 7.30 x 4.90 x 2.10 cm, 2.87 x 1.93 x 0.83 inç
Paketa Dimension 14.00 x 14.00 x 6.00 cm, 5.51 x 5.51 x 2.36 inç
Paketa Përmbajtja 1 x Kompjuter biçikletësh, 1 x Kabllo, 1 x Kllapa zgjatues

GPS GARMIN EDGE820 GPS Kompjuterike

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (0)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë

Aktualisht nuk ka komente ...

Jeni i pari për të shqyrtuar këtë produkt "GARMIN EDGE820 GPS Computer Biciklete"

E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tenpigiau.lt