GUANGYA Y1 biçikletë elektrike palosshme (25km / h, vetëm distanca elektrike 30km)

Shto komentin tuaj

483,91

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:34 AM
GUANGYA Y1 biçikletë elektrike palosshme (25km / h, vetëm distanca elektrike 30km)
GUANGYA Y1 biçikletë elektrike palosshme (25km / h, vetëm distanca elektrike 30km)

Aprašymas

GUANGYA Y1 Biçikleta e Zgjuar e Palosshme Biçikleta Elektrike me Mopeda - GearBest. Me

...

Papildoma informacija

specifikimet: GUANGYA Y1 biçikletë elektrike palosshme (25km / h, vetëm distanca elektrike 30km)

Paketa Përmbajtja 1 x Bike Elektrik, 1 x Manual, Ngarkues 1 x

GUANGYA Y1 Biçikleta elektrike e palosshme (25km / h, Vetëm distanca e energjisë elektrike 30km) Video

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (9)

Vlerësim GUANGYA Y1 biçikletë elektrike palosshme (25km / h, vetëm distanca elektrike 30km)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Anna -

  Biçikleta është fisnike dhe biçikleta ndihet e butë. Duaje atë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Kar -

  Jastëkja është e rehatshme, kam marrë një udhëtim të gjatë me biçikletën dhe është ende i fuqishëm!

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. femër -

  Familja ime e pëlqen shumë, sepse bën udhëtimin tonë të shkurtër të përshtatshëm

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 4. Anna -

  Biçikleta është fisnike dhe biçikleta ndihet e butë. Duaje atë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt