Fshesë Haier XShuai T370 - Robot

Shto komentin tuaj

157,71

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 1
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:10 AM

Aprašymas

Xshuai T370 Rishikimi Robotik vakum Teknologjia e ftohtë

...

Papildoma informacija

specifikimet: Fshesë Haier XShuai T370 - Robot

Madhësia e paketës (L x H x H) 55.00 x 17.70 x 42.00 cm, 21.65 x 6.97 x 16.54 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 31.00 x 31.00 x 9.00 cm, 12.2 x 12.2 x 3.54 inç
Pesha e paketës (kg) 5.4590
Pesha e produktit (kg) 2.7600
Llojet më të pastra Fshesë me korrent
Kamera / Video jo
Llojet e Aksesorëve Dustbin, HEPA, Mops Pad, Remote Controller, Furçë Rolling, Furçë Side, tankeve të ujit
funksion Thatë, Mopping, thithje, lagur dhe thatë
tipar Mop, Remote Control, Orari, Vetë Varguese
Burimi i energjisë në kontrolluesin e largët Bateri 2 x AAA (nuk përfshihen)
Muri virtual jo
Mënyrat e pastrimit Pastrimi automatik, pastrimi i vendit, pastrimi i buzëve, pastrimi në formë S
Hapësira e Pastrimit (sq.m.) 120 - 150
Llojet e dyshemesë Qilim, pllakë qeramike, dysheme me mermer, dysheme me pllaka, dysheme druri
Përmbajtja Paketa 1 x Xshuai T370 Pastrues robotik, 1 x Depozita e largët, 1 x Rezervuar uji, 1 x Manuali i përdorimit për Shqip, 1 x Adapter, 1 x Pastrimi i brushave, 2 x Furçë anësore

Fshesë Haier XShuai T370 - Robot Video

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (15)

Vlerësim Fshesë Haier XShuai T370 - Robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Jouke -

  Kam zgjedhur këtë makinë me shumë kujdes në syrin e çmimeve / performancës. Dysheme shumë të mira dhe të mira në dysheme me qilim. Kjo është një makinë shumë e zgjuar. Mund ta kontrollosh njësinë përmes një aplikacioni. Kjo funksionon shumë mirë. Unë jam i impresionuar veçanërisht me programimin e makinës. Është shumë i mençur në shmangien e goditjeve. Isha kaq i kënaqur me katin e dytë të shtëpisë sonë. Recommended. Duhet ta përdorni çdo ditë nëse keni kafshe.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. farelko -

  Kam zgjedhur këtë makinë me shumë kujdes në syrin e çmimeve / performancës. Dysheme shumë të mira dhe të mira në dysheme me qilim. Kjo është një makinë shumë e zgjuar. Mund ta kontrollosh njësinë përmes një aplikacioni. Kjo funksionon shumë mirë. Unë jam i impresionuar veçanërisht me programimin e makinës. Është shumë i mençur në shmangien e goditjeve. Isha kaq i kënaqur me katin e dytë të shtëpisë sonë. Recommended. asnjë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. J. Green -

  Unë dua të pastroj dhe dua të pastroj dhe dua të pastroj dhe dua të pastroj dhe kjo punon shumë mirë, unë e kam bërë punën mirë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 4. Sumanapala -

  Unë kam një rottweiler ... Unë kam një rottweiler, e cila është shumë e flokëve, është një qen i madh. mund të derdh në katet tuaja ... nëse mund ta bëni këtë, ju mund të merrni bin është e plotë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 5. Roxiaa -

  E dua këtë robot të vogël që kam bërë pak robot, por nuk ishte ajo. Unë isha i shqetësuar për këtë kur isha i shqetësuar për blerjen

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt