Pastruesit vakum ILIFE A6 - një robot

Shto komentin tuaj

190,06

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 3:13 AM
€ 188,74
është në magazinë
Gearbest. Me
€ 223,83
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

ILIFE A6 vs Xiaomi Robot Vacuum: Krahasimi, Karakteristikat dhe Testet e Pastrimit

...

iLife A6 vakum robotik: Në rishikimin e thellësisë

...

Papildoma informacija

specifikimet: Pastruesit vakum ILIFE A6 - një robot

Kapaciteti bateri 2500mAh (max. 2600)
Pesha e produktit (kg) 2.5500
Pesha e paketës (kg) 5.4700
Madhësia e produktit (L x H x H) 30.50 x 30.50 x 8.00 cm, 12.01 x 12.01 x 3.15 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 46.50 x 40.00 x 15.50 cm, 18.31 x 15.75 x 6.1 inç
Model A6
Kamera / Video jo
Llojet më të pastra Fshesë me korrent
Llojet e Aksesorëve Pluhuri, Muri i Padukshëm, Kontrolluesi i Largët, Furça Rolling, Brush Side
Burimi i energjisë në kontrolluesin e largët Bateri 2 x AAA (përfshirë)
LCD Display jo
Mënyrat e pastrimit Pastrimi automatik, pastrimi i vendit, mënyra maksimale, pastrimi i buzëve, pastrimi i dhomës së vogël
Hapësira e Pastrimit (sq.m.) 150 - 200
Llojet e dyshemesë Qilim, pllakë qeramike, dysheme me mermer, dysheme me pllaka, dysheme druri
Përmbajtja Paketa 1 X, 1 X, 1 X, 1 X, 1 X, 2 X, 1 x Pastrimi Furçë, 1 X Adapter, 2 X Brush Side, 2 X Manuali i Përdorimit, XNUMX x Mur i Padukshëm, XNUMX x AAA Bateri,

Fshesë me ajër të pastër ILIFE A6 - Video Robot

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (6)

Vlerësim Pastruesit vakum ILIFE A6 - një robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Nikita -

  E bleva atë në një promo, u desh pak kohë për të arritur, por po derdhej kaq shumë. Përdorimi i rregullt i shtëpisë duket me të vërtetë mirë :) Në paketë unë mund të gjeja një furçë gome dhe standarde. Një gome është gjithmonë e pastër, por është më pak se disa herë në ditë. Kështu që unë mendoj se shtëpia ime është shumë e mirë! një pagesë Unë mund të pastër pothuajse të gjithë shtëpinë (54 metra katrore), unë kam një dizajn të komplikuar, me shumë gjëra.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt