Pastruesit vakum ILIFE A7 - një robot

Shto komentin tuaj

239,00

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 6:20 AM
€ 236,83
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

ILIFE A7 Robot Vacuum Review: Karakteristikat dhe Testin e Pastrimit

...

Papildoma informacija

specifikimet: Pastruesit vakum ILIFE A7 - një robot

Madhësia e paketës (L x H x H) 47.30 x 14.90 x 41.30 cm, 18.62 x 5.87 x 16.26 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 33.00 x 32.00 x 7.60 cm, 12.99 x 12.6 x 2.99 inç
Pesha e paketës (kg) 5.6000
Pesha e produktit (kg) 2.6800
Model A7
tipar Auto, telekomandë, orar
Llojet e Aksesorëve Dustbin, Filtër, Kontrollues Remote, Furçë Rolling, Brush Side
Llojet më të pastra Fshesë me korrent
Përmbajtja Paketa 1 x Robot fshesë me korrent, 2 x Filter, 1 x Remote Control 1 x përshtatës pushtet, 1 x tarifimit Base 1 x pastrim furçë, 4 x Side brushave, 2 x Rolling Brush, 2 bateri x AAA, 1 x Quick Guide, 1 x Manuali i Përdorimit të Anglishtes

Fshesë me ajër të pastër ILIFE A7 - Video Robot

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (0)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë

Aktualisht nuk ka komente ...

Jeni i pari për të shqyrtuar këtë produkt "ILIFE A7 Vacuum Cleaner - Robot"

E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tenpigiau.lt