Ilife A8 fshesë me korrent - një robot

Shto komentin tuaj

314,68

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 3:15 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e Çmimeve Ilife A8 Pastruese Robotike me Kamera me Lundrim
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 300,83 € - 2019 nëntor 11
 • 285,76 € - 2019 Tetor 31
Nga: 2019 Tetor 31
 • Çmimi më i lartë: 300,83 € - 2019 nëntor 11
 • Çmimi më i ulët 285,76 € - 2019 Tetor 31
Ilife A8 fshesë me korrent - një robot
Ilife A8 fshesë me korrent - një robot

Aprašymas

Roboti im i parë i vakumit: ILIFE A8 Review!

...

Fshesë me Ajër A8 - Robot Video

Historia e çmimeve

Historia e Çmimeve Ilife A8 Pastruese Robotike me Kamera me Lundrim
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 300,83 € - 2019 nëntor 11
 • 285,76 € - 2019 Tetor 31
Nga: 2019 Tetor 31
 • Çmimi më i lartë: 300,83 € - 2019 nëntor 11
 • Çmimi më i ulët 285,76 € - 2019 Tetor 31

Shqyrtime (6)

Vlerësim Ilife A8 fshesë me korrent - një robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Steve -

  Më pëlqen euforia, e dua errësirën e banesës sime dhe më pëlqen euforia. Unë kam përdorur atë për dhoma gjumi carpeted ende dhe unë jam i kënaqur me blerjen dhe vlerën e deri tani

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt