Fshesë me vakuum ILIFE V5 - Robot

Shto komentin tuaj

149,92

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:34 AM
€ 147,18
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

Rishikimi i iLife v5 Robot fshesë me korrent

...

ILIFE V5 Unboxing, Test Pastrimi dhe Rishikim

...

Papildoma informacija

specifikimet: Fshesë me vakuum ILIFE V5 - Robot

Madhësia e paketës (L x H x H) 47.00 x 41.00 x 16.00 cm, 18.5 x 16.14 x 6.3 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 30.00 x 30.00 x 7.00 cm, 11.81 x 11.81 x 2.76 inç
Pesha e paketës (kg) 4.4000
Pesha e produktit (kg) 4.1250
Llojet më të pastra Fshesë me korrent
Hapësira e Pastrimit (sq.m.) 120 - 150 metra katror
Mënyrat e pastrimit Pastrimi automatik, pastrimi i kufirit, pastrimi i vendit, pastrimi i orarit
funksion Thatë, pastrohet, fshij, i lagur
Përmbajtja Paketa X vakum Cleaner 1, 1 x Self tarifimit Base Remote Controller x 1, 1 x Adapter, Brush x 1, 2 Brushes x Side, 1 x Filter, Metrazhe Pastrimi x 1, 1 X Anglisht User Manual

Vacuum Cleaner ILIFE V5 - Video Robot

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim Fshesë me vakuum ILIFE V5 - Robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Gord -

  Unë nuk kam asnjë krahasim. Kam një petëzuar në zonën 700sq ft. Herën e parë që e kam përdorur atë pasi pastrova zonën e dyshemesë sipas udhëzimeve, e ndoqa atë rreth. Unë kisha për të pickup disa qilima të vogla derë si V5 do të bandë ato dhe të mbërthyer. Unë nuk e di se si të bëj një llambë të lehta. Shtrati im gjithashtu duhej të hiqej një lartësi të vogël për të shmangur njësinë nga mbërthimi. pastrimi i parë i çiftit, përgjatë njësisë. Ai bën një punë të shkëlqyer në bunjat e poshtër dhe pluhur nën mobilje. Kam marrë filtra dhe furçe shtesë në kohën e rendit. pickup i mirë, ducking mirë, ducking mirë, ducking mirë. , mbulim i mirë, jeta e mirë e baterisë.Kontakat: ajo ka një kohë të vështirë dhe një lë (që është më mirë se djegia e motorëve). Furça e përparme u tangled në një fibër shumë të lirshme dhe të gjatë. Roboti pastaj u përpoq dhe u dorëzua, pastaj e vuri atë në modalitetin e fjetjes. Në të vërtetë, unë mendoj se kjo është një pro dhe jo një Con. është në gjendje të mbrojë veten nga fundi i furçës. Pasi të kem qenë i ngatërruar, e zgjova atë duke shtypur butonin e pastër dhe vazhdoj të punoj si normal.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Austin -

  Gruaja ime gjithmonë është duke u pastruar. Pothuajse në një pikë të obsesionit për pastërtinë. Tani që ajo është 6 muaj në shtatzëninë tuaj, është e vështirë për të që të hyjë në gjunjë. Kështu që e kam këtë djalë të vogël për të. Në fillim ajo ishte e dyshimtë. Ajo ishte e impresionuar. E drejta jashtë kutisë, pa akuzuar, ishte në gjendje të bënte një demo të asaj që mund të bënte. Ne kemi qenë jashtë të gjithë përmbytjes tonë, edhe nëse niveli është paksa jashtë nivelit. Brenda dhomave tona, një dhomë është 30 inç nivel tjetër. ILIFE v1 ishte në gjendje ta bënte atë. Në fund të minutave 2, hapi kapakun, mori enën e grumbullimit të pluhurit, aty ishin të gjitha llojet e sendeve. Dust, crackers, rruaza, dhe flokët. Shumë e flokëve. Po, jemi shumë të kënaqur me këtë djalë të vogël. Dhe tashmë, disa miq të saj. - Ndonjëherë ajo tenton të mbesë, nëse është një kufi i disa mobiljeve. - Është pak e zhurmshme, mund ta dëgjoni atë duke punuar nga një dhomë larg. - Fundja tenton të marrë një pista pasi të përfundojë një cikël pastrimi. - Normalisht zbulon objekte përpara se të përplasen me to, por ato janë kaq gungash në to dhe i lëviz ato pak. - Mund të programohet vetëm një herë në ditë, por nuk është problem.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Arturo -

  - Ajo punon mirë në qilim - Plotësisht automatike, është një shtojcë në lak, nuk ka ujë tank, por ajo mund të leckë arsyeshme mirë se ju lagësht rroba. Mund të jetë një vakum dhe lyej në të njëjtën periudhë. - Zbulon pika të mëdha të mundshme, kështu që nuk bie nga shkallët. - Mund të programohet për t'u aktivizuar një herë në ditë. - Pakoja e pluhurit ka mjaft të mjaftueshme - Pakoja e pluhurit ka mjaft të mjaftueshme - Pakoja e pluhurit ka mjaft kapaciteti për një ditë ose dy max. - Autonomia e baterisë është e shkëlqyer, dy orë të funksionimit të vazhdueshëm Плохо находит базу. Пропускает много мусора. Долго заряжается. Работает только 80 часа. Шумит.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt