IWorld V8S fshesë me korrent - robot

Shto komentin tuaj

24,02

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:34 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit Giantvape V8 Box Mod Kit
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 23,58 € - 2019 12 korrik
 • 9,73 € - 2019 10 korrik
 • 23,58 € - 2019 30 Qershor
Nga: 2019 Qershor 30
 • Çmimi më i lartë: 23,58 € - 2019 30 Qershor
 • Çmimi më i ulët 9,73 € - 2019 10 korrik
€ 23,58
është në magazinë
Gearbest. Me
€ 264,89
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

iLife V8S: Roboti më i mirë i vakumit të robotit u bë më i mirë

...

Papildoma informacija

specifikimet: IWorld V8S fshesë me korrent - robot

pluhurues Atomizues rindërtues
material Alumini, qelqi, çelik inox, aliazh zinku
Madhësia e paketës (L x H x H) 16.00 x 15.00 x 3.00 cm, 6.3 x 5.91 x 1.18 inç
Pesha e paketës (kg) 0.2410
Madhësia e produktit (L x H x H) 12.00 x 4.00 x 2.00 cm, 4.72 x 1.57 x 0.79 inç
Pesha e produktit (kg) 0.1220
Përmbajtja Paketa 1 x Mod, 1 x Atomizer, 1 x 0.4 Ohm, spirale, 1 x Kabllo

IWorld V8S fshesë me korrent - Robot Video

Historia e çmimeve

Historia e çmimit Giantvape V8 Box Mod Kit
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 23,58 € - 2019 12 korrik
 • 9,73 € - 2019 10 korrik
 • 23,58 € - 2019 30 Qershor
Nga: 2019 Qershor 30
 • Çmimi më i lartë: 23,58 € - 2019 30 Qershor
 • Çmimi më i ulët 9,73 € - 2019 10 korrik

Shqyrtime (6)

Vlerësim IWorld V8S fshesë me korrent - robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Kelly -

  Si një shtëpiake, asnjëherë nuk u shqetësova për pastrimin e dyshemesë që me të. Mjaft e pastër dhe e kursyer nga puna.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt