INMOTION V5F njësi elektrike

358,51

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 6:20 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimit INMOTION V5F 4.0Ah Bateria Unicycle Elektro Balance
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 351,96 € - 2019 30 Nëntor
 • 294,65 € - 2019 19 Tetor
 • 351,96 € - 2019 shtator 30
 • 353,07 € - 2019 shtator 20
 • 326,59 € - 2019 shtator 17
 • 353,07 € - 2019 gusht 30
 • 379,55 € - 2019 gusht 13
 • 424,88 € - 2019 gusht 10
Nga: 2019 Qershor 6
 • Çmimi më i lartë: 424,88 € - 2019 8 Qershor
 • Çmimi më i ulët 294,65 € - 2019 19 Tetor

Aprašymas

Inmotion V5F Rishikimi i plotë pas muajve 3 - dhe TOP SPEED TEST

...

Përshtypjet e para, udhëtimi i parë Inmotion V5F Unicycle Electrc

...

Papildoma informacija

specifikimet: INMOTION V5F njësi elektrike

Tipi NË LËVIZJE
Pesha e produktit (kg) 11.9000
Pesha e paketës (kg) 15.5000
Madhësia e produktit (L x H x H) 40.90 x 14.70 x 47.80 cm, 16.1 x 5.79 x 18.82 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 53.00 x 28.00 x 58.00 cm, 20.87 x 11.02 x 22.83 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Unicycle elektrike, 1 x Manuali anglisht, 1 x Ngarkues

INMOTION V5F Video Monotone elektrike

Historia e çmimeve

Historia e çmimit INMOTION V5F 4.0Ah Bateria Unicycle Elektro Balance
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 351,96 € - 2019 30 Nëntor
 • 294,65 € - 2019 19 Tetor
 • 351,96 € - 2019 shtator 30
 • 353,07 € - 2019 shtator 20
 • 326,59 € - 2019 shtator 17
 • 353,07 € - 2019 gusht 30
 • 379,55 € - 2019 gusht 13
 • 424,88 € - 2019 gusht 10
Nga: 2019 Qershor 6
 • Çmimi më i lartë: 424,88 € - 2019 8 Qershor
 • Çmimi më i ulët 294,65 € - 2019 19 Tetor

Shqyrtime (12)

Vlerësim INMOTION V5F njësi elektrike

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. udhëtim -

  E mori këtë një vit më parë , ky është një çmim solid për një lodër solide

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Sherry Brown -

  Rrota po vrapon në drejtimin e timonit dhe rrota është rrota e timonit.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt