Njësia elektrike INMOTION V8

930,76

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:11 AM

Aprašymas

Shumica e fun $ 1000 kam shpenzuar ndonjëherë - Inmotion V8 Unicycle Review Pronësia e Unicycle

...

INMOTION V8 - Unboxing dhe Rishikimi

...

InMotion V8 480wh Rishikimi këmbët e shpejta

...

Papildoma informacija

specifikimet: Njësia elektrike INMOTION V8

Tipi
Pesha e produktit (kg) 13.5000
Pesha e paketës (kg) 17.0000
Paketa Madhësia 55.50 x 27.00 x 59.00 cm, 21.85 x 10.63 x 23.23 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Unicycle elektrike, 1 x Manuali anglisht, 1 x Ngarkues

INMOTION V8 Video Mono elektrike

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (0)

User Reviews

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë

Aktualisht nuk ka komente ...

Jeni i pari për të shqyrtuar këtë produkt "INMOTION V8 monorail elektrike"

E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Tenpigiau.lt