Fshirës iRobot Roomba 694 - Robot

Shto komentin tuaj

386,68

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:11 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimeve për iRobot Roomba 694 vakum robot me lidhje WiFi
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 384,05 € - 2019 18 Nëntor
 • 343,06 € - 2019 gusht 9
 • 353,30 € - 2019 gusht 1
 • 366,12 € - 2019 25 korrik
 • 378,92 € - 2019 18 korrik
Nga: 2019 korrik 18
 • Çmimi më i lartë: 384,05 € - 2019 18 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 343,06 € - 2019 gusht 9
€ 384,05
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

iRobot Roomba 690 / 694 shqyrtim robot vakum

...

Papildoma informacija

specifikimet: Fshirës iRobot Roomba 694 - Robot

Pesha e produktit (kg) 3.5600
Pesha e paketës (kg) 6.1700
Madhësia e produktit (L x H x H) 33.50 x 33.50 x 9.30 cm, 13.19 x 13.19 x 3.66 inç
Madhësia e Paketës (L x H x H) 47.50 x 43.50 x 15.60 cm, 18.7 x 17.13 x 6.14 inç
Përmbajtja Paketa 1 x vakum Sweeper (me baterinë e përfshirë), 1 x Recharge Stand, 2 x Virtual Wall pengesë, x Extra 2 Filter, 1 x tarifimit Line Brush x 1, 1 x Manual anglisht

iRobot Roomba 694 Vacuum Cleaner - Video Robot

Historia e çmimeve

Historia e çmimeve për iRobot Roomba 694 vakum robot me lidhje WiFi
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 384,05 € - 2019 18 Nëntor
 • 343,06 € - 2019 gusht 9
 • 353,30 € - 2019 gusht 1
 • 366,12 € - 2019 25 korrik
 • 378,92 € - 2019 18 korrik
Nga: 2019 korrik 18
 • Çmimi më i lartë: 384,05 € - 2019 18 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 343,06 € - 2019 gusht 9

Shqyrtime (3)

Vlerësim Fshirës iRobot Roomba 694 - Robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Monty Patrick -

  Unë mendoj se është një ide e mirë për të hequr qafe nevojën për pastrim, kur është fjala për pastrimin, kur është fjala për pastrimin, kur bëhet fjalë për pastrimin. një cilësi të mirë dhe çmim të volitshëm

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Alice -

  Dua të jem një djalë i vetëm me një qen adorable që adorably hedh një kar të vogël, ky është qeni im adorable. përpiquni të kafshoni më shumë se ai mund të përtypë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. JustJeanette -

  Kam marrë këtë, unë u zhvendos në një apartament të ri me një plan të madh të hapur dhe dysheme druri. por ai drejton vetëm gjobë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt