Fshesë me korrent JISIWEI I3 - robot

Shto komentin tuaj

145,41

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 4:22 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e Çmimeve JISIWEI Pastrimi me vakuum i3 me Kamerë HD të Integruar AP Remote Control për Android dhe iOS Smartphone
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 137,21 € - 2019 Dhjetor 5
 • 136,94 € - 2019 nëntor 11
Nga: 2019 nëntori 11
 • Çmimi më i lartë: 137,21 € - 2019 Dhjetor 5
 • Çmimi më i ulët 136,94 € - 2019 nëntor 11

Aprašymas

Jisiwei I3 shqyrtim vakum robot

...

Papildoma informacija

specifikimet: Fshesë me korrent JISIWEI I3 - robot

Koha e Punës (h) 2
Thithje (pa) 800
tipar Kamera
Remote Control Po
Plotësimi i vetes Po
Aftësia për t'u ngjitur (cm) 1.5
Hapësira e Pastrimit (sq.m.) 200sq.m.
Kapaciteti i kutisë së pluhurit (ml) 600
Fuqia (W) (W) 30
Madhësia e paketës (L x H x H) 48.00 x 17.00 x 40.00 cm, 18.9 x 6.69 x 15.75 inç
Koha e Ngarkimit (h) 3
Gama e operacionit E barabartë me ose më pak se 10M
Lloji bateri Li-ion
Kapaciteti i baterisë (mAh) 2200
Pesha e produktit (kg) 2.6600
Pesha e paketës (kg) 4.3800
Madhësia e produktit (L x H x H) 33.00 x 36.00 x 7.00 cm, 12.99 x 14.17 x 2.76 inç
Përmbajtja Paketa 1 x fshesë me korrent, Remote Controller x 1, 1 x tarifimit Dock Adapter x 1, 1 x Pastrimi brushave, ngrihet furçë x 1, 4 Side Brush x, x rregullim pad 1, 1 X Anglisht User Manual

Fshesë JISIWEI I3 - Robot Video

Historia e çmimeve

Historia e Çmimeve JISIWEI Pastrimi me vakuum i3 me Kamerë HD të Integruar AP Remote Control për Android dhe iOS Smartphone
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 137,21 € - 2019 Dhjetor 5
 • 136,94 € - 2019 nëntor 11
Nga: 2019 nëntori 11
 • Çmimi më i lartë: 137,21 € - 2019 Dhjetor 5
 • Çmimi më i ulët 136,94 € - 2019 nëntor 11

Shqyrtime (9)

Vlerësim Fshesë me korrent JISIWEI I3 - robot

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. David Tavares -

  marrëveshje e madhe. robot i lirë. vakum efektiv. app për të kontrolluar robot dhe câmera cilësi të mirë. leckë dhe vakum në të njëjtën kohë. Kontroll i largët nuk mund të gjej modalitetin e pastrimit Edge. kur të ngarkoni, kamera është përpara në mur. jo aplikacioni më i mirë, shumë probleme që lidhin.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Daniel -

  Relação qualidade preço fantastica Bem e embalado e super itpido on chegar Manuali i udhëzimeve Tema e kapacitetit të nënshtrimit të tapetave dhe sfondeve (të cilat nuk janë aq të larta) për të parë fotot dhe fotot e përdoruesit, përdorimi i komandës së programit të programit dhe një skenë për të gjetur atë që është një robot, para një bazë të makinës dhe një soze. Fillimi i aktivizimit të një sistemi robotik sincronizar është një aplikacion i madh dhe i zakonshëm.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Todochollos.es -

  Precio casi ridiculo, pak nga xNUMX, trae dos juegos de escobillas y dhe filtro de repuestos. La batteria dura casi 50: 1 hora në mënyrë normale. Recoge bastante auqnue nunca nga një las esquinas. Dice que tiene varios modos de limpiar pero solo veo funcion car y la funcion circulo. Asnjë pedagogë nuk mund të krahasojë me të tjerët. Asnjë skuadër nuk do të jetë në gjendje për të parë. Nuk ka një peshë të vogël në një mënyrë të caktuar. Kjo praktikë praktikisht nuk vlen para nada, në rast se ju mund të syncronizar, me kusht intenatrlo por casualidad se sincronizo. Ne llego con la base de carga estropeada.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 4. David Tavares -

  marrëveshje e madhe. robot i lirë. vakum efektiv. app për të kontrolluar robot dhe câmera cilësi të mirë. leckë dhe vakum në të njëjtën kohë. Kontroll i largët nuk mund të gjej modalitetin e pastrimit Edge. kur të ngarkoni, kamera është përpara në mur. jo aplikacioni më i mirë, shumë probleme që lidhin.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt