JMGO SA kornizë ultra të shkurtër, 1080P, 2500 ANSI Lumens, projektues 3D

Shto komentin tuaj

2 966,19

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:11 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimeve JMGO SA Thjeshtë hedhje e shkurtër 2500 ANSI Lumens Projekti me laser
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 2.912,00 € - 2019 11 Nëntor
 • 2.278,05 € - 2019 22 Tetor
 • 1.941,91 € - 2019 15 Tetor
 • 1.985,97 € - 2019 shtator 30
 • 1.968,39 € - 2019 shtator 28
 • 1.986,04 € - 2019 shtator 27
 • 1.985,97 € - 2019 shtator 24
 • 1.986,04 € - 2019 shtator 18
Nga: 2019 maj 20
 • Çmimi më i lartë: 2.912,00 € - 2019 11 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 1.880,12 € - 2019 gusht 27
€ 2.912,00
është në magazinë
Gearbest. Me
JMGO SA kornizë ultra të shkurtër, 1080P, 2500 ANSI Lumens, projektues 3D
JMGO SA kornizë ultra të shkurtër, 1080P, 2500 ANSI Lumens, projektues 3D

Aprašymas

JMGO SA Projektues me laser 2200 ANSI Lumens 1920x1080 Full HD Android

...

Papildoma informacija

specifikimet: JMGO SA kornizë ultra të shkurtër, 1080P, 2500 ANSI Lumens, projektues 3D

Formate Video avi / mpg / data / VOB / div / mov / MBC / rm / RMVB / mp4 / MJPEG / TS / Trp / WMV / ASF / FLV
Madhësia e paketës (L x H x H) 45.00 x 35.00 x 14.00 cm, 17.72 x 13.78 x 5.51 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 41.00 x 30.00 x 9.00 cm, 16.14 x 11.81 x 3.54 inç
Pesha e paketës (kg) 9.2000
Pesha e produktit (kg) 7.0000
Mbështetja e jashtme e mbështetur Po
DVB-T i mbështetur jo
Formatet audio mp3 / AAC / WMA / rm / FLAC / ZQM / MPEG audio / AC-3 / DTS / MPEG-1 / Amr / tenxhere / PCM / Ogg Vorbis
Model SA
funksion 3D, Bluetooth, DVB-T, Kryetari, WiFi
Interface 3.5mm Audio, HDMI, RJ45, SPDIF, USB
Përmbajtja Paketa 1 x Projektues me Lazer JMGO, 1 x Kabllo e Fuqishme, 1 x Remote Control, 1 x Manuali i Përdorimit të Anglishtes

JMGO SA Fokus i shkurtër i shkurtër, 1080P, 2500 ANSI lumens, projektuesi 3D Video

Historia e çmimeve

Historia e çmimeve JMGO SA Thjeshtë hedhje e shkurtër 2500 ANSI Lumens Projekti me laser
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 2.912,00 € - 2019 11 Nëntor
 • 2.278,05 € - 2019 22 Tetor
 • 1.941,91 € - 2019 15 Tetor
 • 1.985,97 € - 2019 shtator 30
 • 1.968,39 € - 2019 shtator 28
 • 1.986,04 € - 2019 shtator 27
 • 1.985,97 € - 2019 shtator 24
 • 1.986,04 € - 2019 shtator 18
Nga: 2019 maj 20
 • Çmimi më i lartë: 2.912,00 € - 2019 11 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 1.880,12 € - 2019 gusht 27

Shqyrtime (3)

Vlerësim JMGO SA kornizë ultra të shkurtër, 1080P, 2500 ANSI Lumens, projektues 3D

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Albert W. -

  Unë kurrë nuk kam në pronësi një projektor dhe nuk kam një punë të mirë. version, unë jam i sigurt se ka projektuesit më të mirë atje, por për zgjedhjen time

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. ro1 -

  Unë kisha për t'u kthyer një tjetër për shkak të cilësisë ishte shumë e lartë, dhe cilësia është shumë e lartë. sigurisht që do ta përdorim këtë pajisje për vitet që vijnë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Shot Speed_ Shot -

  Ky ishte blerja ime e dytë e projektorit nga Amazon, cilësia e imazhit është mjaft e qartë, ngjyrat janë të mrekullueshme, dua të bëj një projekt të mirë,

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt