LEBANGSHOU DIY L298N 2WD Arduino Kit

23,61

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 3:10 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimeve LEBANGSHOU DIY L298N 2WD Ultrasonik Smart Tracking Motor Robot Motor për Arduino
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 23,40 € - 2020 janar 21
 • 15,14 € - 2020 janar 2
 • 23,40 € - 2020 janar 1
 • 15,14 € - 2019 18 Dhjetor
 • 23,40 € - 2019 17 Dhjetor
 • 15,14 € - 2019 11 Dhjetor
 • 23,40 € - 2019 10 Dhjetor
 • 15,14 € - 2019 4 Dhjetor
Nga: 2019 Gusht 31
 • Çmimi më i lartë: 23,40 € - 2019 3 Dhjetor
 • Çmimi më i ulët 14,25 € - 2019 shtator 3
LEBANGSHOU DIY L298N 2WD Arduino Kit
LEBANGSHOU DIY L298N 2WD Arduino Kit

Aprašymas

Karakteristikat kryesore:
Structure Struktura e thjeshtë mekanike, shumë e thjeshtë për t’u instaluar
● Me modul kontrolli L298N, katër module monitoruese dhe njësi kontrolli 51
● E furnizuar me një ndërprerës, ndalesë të lehtë fillestare, i gjithë sistemi është shumë i integruar
● Në një kuti, i përshtatshëm për të gjithë sistemin e energjisë
● Materiali: ABS + metal
● Bateria: Bateria 4 x AA (nuk përfshihet)

Specifikim

i përgjithshëmMarka: LEBANGSHOU
Materialet: ABS, Metal
Tema: Shkencë
Gjinia: Unisex
Plotësia: Produkt gjysëm i gatshëm
Rrjedhin nga: Projektuar në Kinë
Dimensionet dhe PeshaPesha e produktit: 0.3000 kg
Pesha e paketimit: 0.4200 kg
Madhësia e produktit (L x H x H): 29.00 x 18.00 x 5.00 cm / 11.42 x 7.09 x 1.97 inç
Madhësia e paketës (L x H x H): 30.00 x 20.00 x 6.00 cm / 11.81 x 7.87 x 2.36 inç
Përmbajtja PaketaPërmbajtja e paketës: 1 x Car Robot Motor

Historia e çmimeve

Historia e çmimeve LEBANGSHOU DIY L298N 2WD Ultrasonik Smart Tracking Motor Robot Motor për Arduino
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 23,40 € - 2020 janar 21
 • 15,14 € - 2020 janar 2
 • 23,40 € - 2020 janar 1
 • 15,14 € - 2019 18 Dhjetor
 • 23,40 € - 2019 17 Dhjetor
 • 15,14 € - 2019 11 Dhjetor
 • 23,40 € - 2019 10 Dhjetor
 • 15,14 € - 2019 4 Dhjetor
Nga: 2019 Gusht 31
 • Çmimi më i lartë: 23,40 € - 2019 3 Dhjetor
 • Çmimi më i ulët 14,25 € - 2019 shtator 3

Shqyrtime (2)

Vlerësim LEBANGSHOU DIY L298N 2WD Arduino Kit

5.0 nga 5
1
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Ubiratan -

  chegou është, cilësor dhe e shkëlqyer recomendo, është bom estado de conservação.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Jonas -

  Më pëlqeu vërtet deli

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt