Ndërtuesi i aeroplanit dhe kamionëve

Shto komentin tuaj

21,57

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:34 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimeve DIY Metamorfike Car Airplane Blloku i lodrave 2 Në 1
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 21,37 € - 2020 janar 21
 • 16,92 € - 2020 janar 2
 • 21,37 € - 2019 31 Dhjetor
 • 16,92 € - 2019 27 Nëntor
 • 15,57 € - 2019 25 Nëntor
 • 16,92 € - 2019 22 Qershor
 • 16,47 € - 2019 21 Qershor
 • 16,92 € - 2019 16 Qershor
Nga: 2019 Qershor 16
 • Çmimi më i lartë: 21,37 € - 2019 31 Dhjetor
 • Çmimi më i ulët 15,57 € - 2019 25 Nëntor

Aprašymas

DIY metamorfik Car Airplane Toy Block

...

DIY Metamorphic Car Airplane Blloku i lodrave - GearBest. Me

...

DIY Metamorphic Car Airplane Block Toy Aliexpress,GearBest,Amazon,Banggood

...

Papildoma informacija

specifikimet: Ndërtuesi i aeroplanit dhe kamionëve

Tipi Ndërtimi i fëmijëve
Materiale ABS
Temë Automjet
Mosha e përshtatshme Fëmijë
Gjini Unisex
Pesha e produktit (kg) 0.2300
Pesha e paketës (kg) 0.6450
Paketa Madhësia 37.50 x 28.00 x 6.00 cm, 14.76 x 11.02 x 2.36 inç
Përmbajtja Paketa 361 x Blloku, 1 x Box

Avionët dhe Kamionët Ndërtues Videos

Historia e çmimeve

Historia e çmimeve DIY Metamorfike Car Airplane Blloku i lodrave 2 Në 1
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 21,37 € - 2020 janar 21
 • 16,92 € - 2020 janar 2
 • 21,37 € - 2019 31 Dhjetor
 • 16,92 € - 2019 27 Nëntor
 • 15,57 € - 2019 25 Nëntor
 • 16,92 € - 2019 22 Qershor
 • 16,47 € - 2019 21 Qershor
 • 16,92 € - 2019 16 Qershor
Nga: 2019 Qershor 16
 • Çmimi më i lartë: 21,37 € - 2019 31 Dhjetor
 • Çmimi më i ulët 15,57 € - 2019 25 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Ndërtuesi i aeroplanit dhe kamionëve

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Andrew -

  Очень качественный конструктор - LEGO аналог, НО ДЕШЕВЛЕ РАЗА В ИЛИ 2 3 !!!! Понятная инструкция на 2 модели Детали не пахнут- всего их 361 !!!!!!!!! У самосвала поворачиваются колеса и поднимается кузов, а у самолета крутится пропеллер! нет !!!!!!!!!

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Hudsonn -

  Kjo është blockset shumë i mirë dhe ju mund të ndërtojë një kamion apo një aeroplan. Ju mund ta ndërtoni këtë lehtësisht. Cilësia është e mirë për çmimin dhe në përgjithësi unë jam i lumtur me blerjen.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. mookje -

  Incredibile per il prezzo vi divertirete insieme a Vostro FIGLIO a montar smontare e. Pezzi di qualità. asgjë nga injektimi i tij lego teknikë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt