LOZ Train, detajet e ndërtuesit 74

Shto komentin tuaj

28,91

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 4:23 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimeve LOZ 74PCS Mini Train Blocks Lodër
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 28,71 € - 2019 22 Nëntor
 • 2,31 € - 2019 11 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 11
 • Çmimi më i lartë: 28,71 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 2,31 € - 2019 11 Nëntor
€ 28,71
është në magazinë
Gearbest. Me

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: LOZ Train, detajet e ndërtuesit 74

Tipi Ndërtesë
Materiale ABS
Temë tjetër
Mosha e përshtatshme Të rriturit, Kid
Gjini Unisex
Pesha e produktit (kg) 0.0200
Pesha e paketës (kg) 0.0400
Madhësia produkt 5.50 x 3.00 x 5.00 cm, 2.17 x 1.18 x 1.97 inç
Paketa Madhësia 6.50 x 6.50 x 8.50 cm, 2.56 x 2.56 x 3.35 inç
Përmbajtja Paketa Paketa 1 x Brick, 1 x ilustrim (pa fjalë)

Historia e çmimeve

Historia e çmimeve LOZ 74PCS Mini Train Blocks Lodër
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 28,71 € - 2019 22 Nëntor
 • 2,31 € - 2019 11 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 11
 • Çmimi më i lartë: 28,71 € - 2019 22 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 2,31 € - 2019 11 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim LOZ Train, detajet e ndërtuesit 74

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Gilbert Teegardin -

  Ju dua që të jeni të lumtur me këtë produkt. e hedhin atë në gojën e tyre në dhëmbë, ata janë me të vërtetë të butë dhe nëse janë të vegjël dhe ata janë i vetmi, Më pëlqen shumë, dhe është shumë e lehtë për t'u pastruar dhe për të pastruar pluhurin

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Romada -

  Këto janë blloqe të shkëlqyera të cilësisë - dru i rëndë që do të jetë mënyra më e mirë për të luajtur, dhe ka shumë gjëra të ndryshme për të bërë, dhe ato mund të jenë shumë zbavitëse. dhe nuk janë aq të kualitetit të lartë, lodër e bukur që ofron shumë argëtim

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. LaurenLi -

  Si do të duhet të shqetësoheni për këtë? Unë kam blerë fëmijët e mi për një kohë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt