Shtojca MAGICSEE N5 Android TV Box

31,46

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:12 AM
Trego të gjitha + Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e çmimeve MAGICSEE N5 Android TV OS TV Box
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 31,17 € - 2020 6 shkurt
 • 38,30 € - 2020 5 shkurt
 • 31,17 € - 2019 21 Dhjetor
 • 32,84 € - 2019 20 Dhjetor
 • 31,17 € - 2019 12 Nëntor
 • 29,39 € - 2019 4 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 4
 • Çmimi më i lartë: 38,30 € - 2020 5 shkurt
 • Çmimi më i ulët 29,39 € - 2019 4 Nëntor

Aprašymas

Specifikim

i përgjithshëmMarka: Magicsee
Lloji: TV Box
CPU: Amlogic S905X
Core: Cortex A53, Quad Core
RAM: 2G
Lloji RAM: DDR3L
ROM: 16G
Max. Kapaciteti i zgjeruar: kartë TF deri në 64GB (nuk përfshihet)
Media e mbështeturDecoder Format: H.263, H.264, H.265, HD MPEG4
Formati video: 1080P, 4K, H.264, H.265
Formati audio: AAC, APE, DDP, FLAC, HD, MP3, OGG, TrueHD, WAV, WMA
Formati i fotove: BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF
Mbështetje 5.1 Output Surround Sound: Po
detajet e produktit5G WiFi: Po
Bluetooth: Bluetooth 4.1
Furnizim me energji: Adaptues i ngarkesës
Ndërfaqja: AV, DC Power Port, HDMI, RJ45, SPDIF, kartë TF, USB2.0
Gjuha: Shumë gjuhë
Mbështetja DVD: Jo
Versioni HDMI: 2.0
Funksionet tjera: 3D Games, 3D Video, Airplay, DLNA, ISO Files, Miracast, NTSC, PAL
Mbështetja e jashtme e mbështetur: Po
Funksioni HDMI: HDCP
Konsumi i energjisë.: 2W
Shpejtësia e portit RJ45: 100Mbps
Informacioni i firmueritSistemi i Bitit: 64Bit
WiFi Chip: CDW2010230-00
Aktivizimi i sistemit: Po
Kërkesa FuqiaLloji i energjisë: Modeli i përshtatësit të energjisë elektrike
Battery InformacioneBateria e Kontrolluesit në distancë: Bateri 2 x AAA (nuk përfshihen)
Dimensioni dhe PeshaPesha e produktit: 0.2000 kg
Pesha e paketimit: 0.4000 kg
Madhësia e produktit (L x H x H): 10.80 x 10.80 x 2.00 cm / 4.25 x 4.25 x 0.79 inç
Madhësia e paketës (L x H x H): 19.50 x 11.50 x 6.00 cm / 7.68 x 4.53 x 2.36 inç
Përmbajtja PaketaPërmbajtja e Paketës: 1 x TV Box, 1 x Remote Control, 1 x Adapter i Fuqisë, 1 x Kabllo HDMI, 1 x Manuali Anglisht

N5 Android TV OS Rishikimi Box TV Filma Teknike BR. |

...

Shkarko Android TV Box-MAGICSEE N5 | Produkti më i mirë

...

Android TV Box MAGICSEE N7.1.2 5 2 16 GB RAM + ROM 2.4G GB WiFi + 5G BT4.1 suport 4 K H.265

...

Papildoma informacija

specifikimet: Shtojca MAGICSEE N5 Android TV Box

Lloji i energjisë Modeli i Adaptorit të Energjisë së Jashtme
Bateria e Kontrolluesit të Largët Bateri 2 x AAA (nuk përfshihen)
Përmbajtja Paketa Kutia 1 x TV, 1 x Kontrolli i telekomandës, 1 x Adapter i energjisë, 1 x Kabllo HDMI, 1 x Manuali Anglisht

MAGICSEE N5 Android TV Box Shtojca Videos

Historia e çmimeve

Historia e çmimeve MAGICSEE N5 Android TV OS TV Box
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 31,17 € - 2020 6 shkurt
 • 38,30 € - 2020 5 shkurt
 • 31,17 € - 2019 21 Dhjetor
 • 32,84 € - 2019 20 Dhjetor
 • 31,17 € - 2019 12 Nëntor
 • 29,39 € - 2019 4 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 4
 • Çmimi më i lartë: 38,30 € - 2020 5 shkurt
 • Çmimi më i ulët 29,39 € - 2019 4 Nëntor

Shqyrtime (9)

Vlerësim Shtojca MAGICSEE N5 Android TV Box

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Jordan -

  ju duhet të zgjidhni një modë d'abord për birin prix dhe ensuite parqe queil possède la louure wifi dans cette gamme de prix.La box është më e shtrenjta në kodin dhe plusieurs extentions.Je vous conseille d'acheter une telecommande en plus le modeles kjo është një ditë më parë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. popoizio -

  Produkti paraqitet në mënyrë estetike mirë, nuk është shumë e shpejtë, disa herë aplikimet janë të pakta, pas një dekadë herë gjithçka kthehet në normalitet. Përdorimi është gjithashtu i thjeshtë edhe për të vendosur të reja vendosjet viola dhe pò macchinoso.La shpejtësia e wifi nuk përputhet me shpejtësinë reale, edhe pse sinjali është shumë i vlefshëm.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Igor K -

  Заказ был отлично упакован и сразу мне отправлен.Заказ пришел быстро и без повреждений.Новый аппарат с красивым дизайном и хорошо оснащен функциями.Работает отлично.Я очень доволен заказом.Спасибо GearBest!

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 4. Jordan -

  ju duhet të zgjidhni një modë d'abord për birin prix dhe ensuite parqe queil possède la louure wifi dans cette gamme de prix.La box është më e shtrenjta në kodin dhe plusieurs extentions.Je vous conseille d'acheter une telecommande en plus le modeles kjo është një ditë më parë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt