PomeIo P5 skateboard elektrik (35km / h, distanca deri në 20km)

Shto komentin tuaj

585,88

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 9:09 AM
€ 580,56
është në magazinë
Gearbest. Me
PomeIo P5 skateboard elektrik (35km / h, distanca deri në 20km)
PomeIo P5 skateboard elektrik (35km / h, distanca deri në 20km)

Aprašymas

Krahasimi i forcuar i longboard - Koowheel VS Pomelo P5

...

$ 600 Boosted Board - Pomelo vs. Krahasimi i Landwheel

...

Boosted Board ($ 1499) VS Pomelo P5 skateboard elektrik ($ 600)

...

Papildoma informacija

specifikimet: PomeIo P5 skateboard elektrik (35km / h, distanca deri në 20km)

Paketa Përmbajtja 1 x pome P5 Electric Skateboard, Telekomanda x 1, 1 x përshtatës, USB Cable x 1, 1 x Instalimi Tool 1 x Manual Shqip User

PomeIo P5 skateboard elektrik (35km / h, distanca nga 20km) Video

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (2)

Vlerësim PomeIo P5 skateboard elektrik (35km / h, distanca deri në 20km)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Tobi -

  10 kmh Kjo bord është një skateboard me të vërtetë mirë për fillestarët. Milage është nga përvoja ime rreth 35km. Shtresa e uretanit me kokë-motori konsumohet shumë shpejt.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Tindali -

  Esta genial el producto, me tardò de llegare pero estoy muysatisfecho. Dhe problemi i problemit dhe problemi i paging web, është problemi i importimit. muy bien el producto

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt