Porsche 911 GT3 Ndërtuesi i makinës së RS-së (pjesë 2758)

Shto komentin tuaj

115,51

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:09 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Çmimi Historia Fëmijët DIY Ndërtuar Blocks Ndërtimi Super Sport Makinë Lodra Set
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 113,93 € - 2020 janar 22
 • 79,81 € - 2020 janar 2
 • 113,93 € - 2019 31 Dhjetor
 • 79,81 € - 2019 27 Nëntor
 • 113,93 € - 2019 25 Nëntor
 • 79,81 € - 2019 14 Nëntor
 • 113,93 € - 2019 13 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 13
 • Çmimi më i lartë: 113,93 € - 2019 13 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 79,81 € - 2019 14 Nëntor
Porsche 911 GT3 Ndërtuesi i makinës së RS-së (pjesë 2758)
Porsche 911 GT3 Ndërtuesi i makinës së RS-së (pjesë 2758)

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: Porsche 911 GT3 Ndërtuesi i makinës së RS-së (pjesë 2758)

Tipi Ndërtimi i fëmijëve
Materiale ABS
Temë Automjet
Mosha e përshtatshme Fëmijë
Gjini Unisex
Pesha e produktit (kg) 3.8200
Pesha e paketës (kg) 4.7580
Madhësia produkt 55.00 x 25.00 x 17.00 cm, 21.65 x 9.84 x 6.69 inç
Paketa Madhësia 49.30 x 14.00 x 38.10 cm, 19.41 x 5.51 x 15 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Set i blloqeve

Historia e çmimeve

Çmimi Historia Fëmijët DIY Ndërtuar Blocks Ndërtimi Super Sport Makinë Lodra Set
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 113,93 € - 2020 janar 22
 • 79,81 € - 2020 janar 2
 • 113,93 € - 2019 31 Dhjetor
 • 79,81 € - 2019 27 Nëntor
 • 113,93 € - 2019 25 Nëntor
 • 79,81 € - 2019 14 Nëntor
 • 113,93 € - 2019 13 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 13
 • Çmimi më i lartë: 113,93 € - 2019 13 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 79,81 € - 2019 14 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Porsche 911 GT3 Ndërtuesi i makinës së RS-së (pjesë 2758)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Kathy Weisser -

  Dua të luaj me ditëlindjen e parë të djalit tim të vogël, kemi shumë lodra që mund të jenë një ditë e mirë. lodra të karakterit dhe çdo gjë që funksionon me bateri / bën zhurmë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Ian francez -

  Dua të luaj me ditëlindjen e parë të djalit tim të vogël, kemi shumë lodra që mund të jenë një ditë e mirë. lodra të karakterit dhe çdo gjë që funksionon me bateri / bën zhurmë

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Manni -

  Schnelle Lieferung. 2748 Bauteile. Gute Verarbeitung. Praktisches Handbuch / Bauanleitung për Natyrën. Schön verpackt das Ganze. Nun agjent Zeit und Spaß in den Aufbau investieren :-) Ofrimi i shpejtë. Komponentet 2748. Punë e mirë. Manual manual / manual praktik i përfshirë. Paketuar bukur të gjithë gjë. Tani duke investuar në ndërtimin e 🙂

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt