Modulatori praktik Bluetooth FM

5,78

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 5:13 AM

Aprašymas

Papildoma informacija

specifikimet: Modulatori praktik Bluetooth FM

Tipi
Madhësia e paketës (L x H x H) 9.00 x 14.00 x 5.00 cm, 3.54 x 5.51 x 1.97 inç
Madhësia e produktit (L x H x H) 7.00 x 3.80 x 8.20 cm, 2.76 x 1.5 x 3.23 inç
Pesha e paketës (KG) 0.120
Pesha e produktit (KG) 0.034
Burim muzikor TF / Micro SD Card, celular
material Komponentet Elektronike, Plastike
Përmbajtja Paketa 1 x transmetues FM, 1 x Kontrolluesi i largët

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim Modulatori praktik Bluetooth FM

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Rajesh -

  Pajisje shumë të dobishme për ata që nuk kanë objekt. Nuk kërkohet asnjë përpjekje për të instaluar këtë frekuencë radio FM që dëshironi. Pastaj sintoni FM tuaj me të njëjtën frekuencë në makinën tuaj. MP3 Player për herë të parë, më vonë, si doni ta bëni atë? gjithashtu. por në rastin tim im duke përdorur vetëm modalitetin e telefonit. Ndoshta qartësia e zërit, jo shumë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Трансмитер -

  Вобщем кратко, если слушать музыку, то лучше провод аукс раз в 50 (так что если кто собирается слушать музыку, то не стоит) Если только не собираетесь компанией из двух и более машин бухать ... там можно на всех поймать одно радио и будет лихо кочать ..., а качество наулице, тем более не интузиасту и подсиньку .... короче будет весело! В остальном очень хорошая штука, тут тебе и зарядка и флешку читает (усби) и микро сд на 32 гига мерял забитую в хлам всем берёт просто на ура моментально, и блютуз тут и гарнитура отвечать на звонки качество не то конечно, слышно хуже но в дороге на звонок ответить пойдёт! Короче если не эти нюансы, то было бы супер !!! Kjo do të thotë që ju të zgjidhni, në mënyrë që telefoni juaj të jetë në gjendje për të kapur, ju do të merrni një pauzë të hidhur !!! Çështjet që ju pëlqen për të luajtur dhe për të shmangur qetësinë në shesh, në të njëjtën kohë, në qoftë se ju jeni në telefon!

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Xosek -

  Transmetuesi i muzikës bluetohet me muzikë, me pamje dhe instalim, në qoftë se muzikë dhe radio të cache Transmetuesit e muzikës së makinës, tashmë kanë blerë 2 Музыкальный передатчик от автомобиля Bluetooth, небольшой и простой в установке, прослушивания музыки на машине радио, я уже купил 2 trasmettitore Musica da auto Bluetooth, Piccola e facile da installare, sta ascoltando la musica dell'autoradio, ho già comprato 2 Transmissor de música Bluetooth bëni karro, pequeno e fácil de installar, dhe ouvir a música no radio do karro, dhe comprei 2 Jo

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt