Pajisje RC dhe më shumë

Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 1
-% 17
mini digjital anemometer me shpejtësi të erës metër gm816

GM816 Anemometer

Çmimi më i ulët:AliExpress
9,29 7,71
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
-% 41
model ari 58g 150 pranues me frekuencë me kabllo otg lidhet me smartphone

OTG USB Telefoni FPV Marresit

Çmimi më i ulët:AliExpress
21,69 12,80
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 1
-% 8
fpv 58g 600mw 40ch transmetues dhe marrës pa tel ts832 rc832 plus tx rx

TS832S dhe RC832 - FPV transmetues dhe marrës

Çmimi më i ulët:AliExpress
25,99 23,91
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
hawkeye firefly 6s sport fhd dv 4m cmos wifi stabilizim i papërshkueshëm nga uji

Hawkeye Firefly 6S 4K WiFi Kamera e Veprimit FPV

Çmimi më i ulët:Tom Top
63,00
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
virhuck ls 800d fpv syze dvrrtos 58ghz 40ch 5 inç tft lcd 854x480px hd

LS - 800D FPV syze

Çmimi më i ulët:GearBest
65,78
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
fatshark fsv1076 yndyrë peshkaqen dominator hd3 hd v3 43 fpv syze syze video

FAT SHARK HD3 FPV Syze

Çmimi më i ulët:GearBest
366,90
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
download

Komandanti i AOMWAY FPV Goggles

Çmimi më i ulët:GeekBuying
274,93
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
dji goggles racing edition schwarz

DJI Goggles RACING EDITION FPV Syze

Çmimi më i ulët:GeekBuying
509,63
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
dji uk goggles bardhë

DJI Goggles FPV Syze

Çmimi më i ulët:Tom Top
366,90
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
hakrc storm32 bosht 3 rc drone fpv aksesorë brushless gimbal w motors 32

HAKRC Storm32 3 stabilizues i boshteve të boshtit

Çmimi më i ulët:GearBest
99,91
Shtuar në listën e të preferuaraveHequr nga një listë e të preferuarave 0
-% 36
rtf fpv aeroplan gopro3 peshë e lehtë 2 bord pa furçë gimbal me sensor

2 stabilizues boshtesh me bosht

Çmimi më i ulët:AliExpress
50,16 32,10
Tenpigiau.lt