Proscenic P8 pastrues me rrufe pa tela me doreza - grykë e zezë

Shto komentin tuaj

150,58

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 1:34 AM
Proscenic P8 pastrues me rrufe pa tela me doreza - grykë e zezë
Proscenic P8 pastrues me rrufe pa tela me doreza - grykë e zezë

Aprašymas

PSSNUMX shqyrtim Proscenic: Testimi i këtij telefoni të lirë dhe të gjithanshëm me LAN

...

Papildoma informacija

specifikimet: Proscenic P8 pastrues me rrufe pa tela me doreza - grykë e zezë

Tensioni (V) 100 - 240V, 21.6V (tension pune)
Koha e funksionimit Minuta 35 (veshje e ulët), minuta 25 (shpejtësi me shpejtësi të lartë)
Pesha e paketës (kg) 4.2000
Madhësia e paketës (L x H x H) 70.00 x 30.00 x 14.00 cm, 27.56 x 11.81 x 5.51 inç
Përmbajtja Paketa 1 x fshesë me korrent Rod, 1 x Round thithje, 1 x ngarkues, 1 x fshesë me korrent njësi kryesore, 1 x Drejt thithje Head 1 x Ground Brush thithje Head 1 x thithje Head Storage Rack, 1 x Soft Feather Mobilje Brush, 1 x Aksesorët e varur në mur, 1 x Manuali Anglisht

Proscenic P8 Wireless fshesë me korrent - Videot e fshirës

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim Proscenic P8 pastrues me rrufe pa tela me doreza - grykë e zezë

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Norbert -

  Zdjęć nie będzie 🙂 Kupi për 99 $ dostawa EU więc się opłaca. Powiedzmy że się opłaca. bashkë me të gjithë ata që janë të gatshëm të marrin pjesë në bisedime. Natom czyszczenie szczotki jak i odkurzacza jest trudniejsze. Czas praby podobny. P6 cichutki nawet przy włączonym "turbo", zbieranie psich włosów z dywanu të porażka. Sjellja e paneleve me normë të ulët është për Dyson. Przy cenie 8 $ z dostawą gratis chyba warto. Njeriu, która nie zna Dyson'a będzie bardzo zadowolona. A mund të luftojmë për të paguar çmimin për blerjen e një mocniejszego? Wybór należy nuk ishte. Nie wierzcie prezentacjom produków z YouTube Të gjitha këto gjëra janë super można popatrzeć i to wszystko. Për paré srebrników można zrobić wszystko 🙁

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Manfred -

  Ich Driveway Staubsauger für Teppichboden, Laminatboden und einen für das Auto. Gjithashtu kam nur ein Akku-Sauger në Frage und den habe ich bei GearBest gefunden.Der Zusammenbau des Proscenic P 8 është një njeri që udhëton, udhëtar njeriu, duke u përpjekur për të jetuar. Nach dem Aufladen wurde das Gerät erst einmal getestet. Fürden Laminatboden reicht die erste Stufe, për të marrë një kopje të shtypur në stewe zuschalten. Das Ergebnis gjashtë mich überzeugt; eine sehr gute Saugleistung. Da der Akku nach ca. 20 Minuten am Ende luftë, lënduar ich gerne einen zweiten gehabt. Unë jam gibt auch Nachteile, die mich aber persönlich betreffen.Als erstes die Wandhalterung. Njeriu është i gatshëm për të shkuar në një numër të madh të vendeve të punës, dhe për të marrë një vendim të drejtpërdrejtë të drejtpërdrejtë në internet. Hier wäre ein Teleskop- Rohr noch besser.Alles në gjurmët e tij është e vendosur në guter Staubsauger, në të cilën unë jam duke punuar. Für den Preis është njëri nga skedarët.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Twanna Foster -

  Doja një fshesë me korrent me thasë, sepse isha problem me bug me ndonjë problem bug. Unë u bë me një qilim të vështirë për t'u bërë-për-bërë-një-pista, kështu që unë kam qenë duke bërë atë për ju. Unë jam shumë i lumtur me të

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt