Teclast F5 Notebook (Intel Gemini Liqeni N4100, RAM 8GB)

359,50

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 1
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 6:20 AM
€ 354,59
është në magazinë
Gearbest. Me
Teclast F5 Notebook (Intel Gemini Liqeni N4100, RAM 8GB)
Teclast F5 Notebook (Intel Gemini Liqeni N4100, RAM 8GB)

Aprašymas

Karakteristikat kryesore:
Microsoft Windows 10 OS
Ofron performancë më të fuqishme, ju sjell përvojë më të qetë dhe të mrekullueshme
Intel Gemini Liqeni N4100 Quad Core 1.1GHz, deri në 2.4GHz
Platforma e ultë-tensionit të ulët dhe procesi quad-core ofrojnë fuqi maksimale me efikasitet të lartë
Intel UHD Graphics 600 GPU
Ofron cilësi të lartë të imazhit për përdorimin e internetit, redaktimin bazë të fotove dhe lojrave të rastësishme
11.6 inç FHD IPS me rezolucion 1920 x 1080
Ofron eksperiencë të mirë për shikimin e videove dhe shfletimin e uebit
8GB DDR4 RAM për Advanced Multitasking
Rëndësishëm RAM me bandwidth të lartë për të drejtuar normalisht lojrat, fotot dhe aplikacionet e redaktimit të videos
Kapaciteti i ruajtjes SSD 128GB
Ofron hapësirë ​​për të ruajtur foto, video, muzikë dhe më shumë
Kamera e përparme për fotot dhe biseda ballë për ballë
0.92MP kamera e përparme ju lejon të kapni momente të paharrueshme ose të bisedoni me miqtë
Output HDMI
Mund ta lidhni pajisjen me monitor ose projektues me definicion të lartë

Specifikim

Informata themeloreMarkë: Teclast
Core: 1.1GHz, Quad Core
CPU: Intel Gemini Lake N4100
Brand CPU: Intel
Graphics Chipset: Intel UHD Grafik 600
Modeli: F5
OS: Windows 10
Lloji: Notebook
Fillimi: 4
Seria e CPU: Intel Gemini Lake
Frekuenca e kartave grafike: 700MHz
RuajtjeMemoria e Hard Disk: 128GB
RAM: 8GB
RAM Lloji: DDR4
RrjetBluetooth: Bluetooth 4.2
Rrjeti Mbështetës: WiFi dyfishtë 2.4GHz / 5.0GHz
WIFI: 802.11b / g / n / ac internet me valë
ShfaqRezolucioni i ekranit: 1920 x 1080 (FHD)
Madhësia e ekranit: 11.6 inç
Lloji i ekranit: 1080P FHD, IPS
KameraLloji i kamerës: Kamera e vetme
Kamera e përparme: 1.0MP
Lidhshmëria3.5mm kufje Jack: Po
Fole mikro HDMI: Po
Slot Micro USB: Po
Vendndodhja e kartës TF: Po
Tipi C: Po
Përmbajtja PaketaManual anglisht: 1
Notebook: 1
Adaptori i Fuqisë: 1
Kablloja e Fuqisë: 1
përmasatMadhësia e paketës: 30.70 x 21.90 x 6.50 cm / 12.09 x 8.62 x 2.56 inç
Pesha e paketimit: 1.9090 kg
Madhësia e produktit: 27.40 x 18.80 x 1.20 cm / 10.79 x 7.4 x 0.47 inç
Pesha e produktit: 1.0810 kg

Teclast F5 Unboxing

...

Teclast F5 Laptop - GearBest

...

Teclast F5 - unboxing

...

Teclast F5 Laptop 11.6 inç Karakteristikat - Çmimi i Rishikimit

...

Teclast F5 Laptop (Intel Gemini Liqeni N4100, 8GB RAM) Video

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim Teclast F5 Notebook (Intel Gemini Liqeni N4100, RAM 8GB)

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. PRIMO -

  Unë kam pasur teclast f5 për një javë tani. së pari nga cilësia e ndërtuar është trup i shkëlqyer i plotë. Pllaka udhë është duke përdorur saktësi dhe duke përdorur atë është e madhe. tastiera është gjithashtu e mirë në punë bërë shumë çelësat clicky. pranë ekranit 11.6 inç është një i madh në ambiente të mbyllura ose nga dyert që po shikoj në përqindjen 25 dhe është e madhe. Unë mund të them se mund të shkoj pak më shumë se 5 orë. i vetmi negativ që do të thosha është se f5 është lloji i vetëm i portit kështu që ju duhet të merrni një dongle.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Rain Samuel -

  1.Portable: Vetëm 11.6inch dhe 1kg. tastierë backlight I pëlqen.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Rain Samuel -

  1.Portable: Vetëm 11.6inch dhe 1kg. tastierë backlight I pëlqen.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt