Ndërtues i ndërtuesve të fëmijëve

Shto komentin tuaj

21,78

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:13 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Çmimi Story Ndërtuar Blocks Ndërtimi Stërvitja Electric Lodër për Kids
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 21,63 € - 2020 janar 21
 • 17,85 € - 2020 janar 2
 • 21,63 € - 2019 31 Dhjetor
 • 17,85 € - 2019 27 Nëntor
 • 21,63 € - 2019 25 Nëntor
 • 17,85 € - 2019 14 Nëntor
 • 29,21 € - 2019 13 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 13
 • Çmimi më i lartë: 29,21 € - 2019 13 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 17,85 € - 2019 14 Nëntor

Aprašymas

Ndërtuar Bllokon Ndërtesa Stërvitja Elektrike Lodër për Fëmijë - GearBest. Me

...

Papildoma informacija

specifikimet: Ndërtues i ndërtuesve të fëmijëve

Tipi Ndërtesa, Ndërtesa e fëmijëve
Temë Ndërtesat
Mosha e përshtatshme Fëmijë
Gjini Djemtë, Vajzat
Pesha e produktit (kg) 0.7500
Pesha e paketës (kg) 0.9500
Paketa Madhësia 31.00 x 7.80 x 25.00 cm, 12.2 x 3.07 x 9.84 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Set i Lodrave të Bllokut të Ndërtimit

Ndërtuesit e Gjeneratorëve të Videos

Historia e çmimeve

Çmimi Story Ndërtuar Blocks Ndërtimi Stërvitja Electric Lodër për Kids
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 21,63 € - 2020 janar 21
 • 17,85 € - 2020 janar 2
 • 21,63 € - 2019 31 Dhjetor
 • 17,85 € - 2019 27 Nëntor
 • 21,63 € - 2019 25 Nëntor
 • 17,85 € - 2019 14 Nëntor
 • 29,21 € - 2019 13 Nëntor
Nga: 2019 nëntori 13
 • Çmimi më i lartë: 29,21 € - 2019 13 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 17,85 € - 2019 14 Nëntor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Ndërtues i ndërtuesve të fëmijëve

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Ziv -

  Kec ime i pëlqen dhe gëzon shumë! Unë mendoj se ky është një produkt. Me të vërtetë punon mirë për atë që duhet të bëjë. Ajo ka të dy drejtim. Unë mendoj se me të vërtetë i jep disa aftësi të rëndësishme për fëmijët. Kjo është mënyra e vetme për të siguruar që ju të bëni mirë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Joanna -

  Kjo është orë argëtimi. Bleva për një 18month të vjetër që ishte në gjendje të fillonte të luante me stërvitjen. Kjo është e madhe për koordinimin e syve të dorës. Është. Fun për të praktikuar shpimin dhe heqjen e vida.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. TS -

  BN stërvitje shumë e madhe për 2years vjetër dhe kec e deshi atë :) Unë nuk i dhashë yjet 5 sepse nuk më pëlqen. salla e vidhave. Për më tepër se e madhe e saj!

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt