Xiaomi Youpin TF1 biçikletë me tri rrota, biçikletë

Shto komentin tuaj

126,61

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 7:09 AM
Historia e ndryshimeve të çmimeve
×
Historia e Çmimeve Xiaomi Youpin TF1 Deformable Dual Mode Bike
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 125,46 € - 2020 janar 22
 • 115,81 € - 2020 janar 2
 • 125,46 € - 2019 31 Dhjetor
 • 115,81 € - 2019 27 Nëntor
 • 125,46 € - 2019 25 Nëntor
 • 115,81 € - 2019 14 Nëntor
 • 163,16 € - 2019 13 Nëntor
 • 115,81 € - 2019 shtator 21
Nga: 2019 maj 16
 • Çmimi më i lartë: 163,16 € - 2019 13 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 115,81 € - 2019 5 Qershor
€ 125,46
është në magazinë
Gearbest. Me
Xiaomi Youpin TF1 biçikletë me tri rrota, biçikletë
Xiaomi Youpin TF1 biçikletë me tri rrota, biçikletë

Aprašymas

Përmbledhje e Xiaomi YOUPIN TF1 - Trike për fëmijë / biçikletë

...

Детский беговел-трансформер XIAOMI Jupin TF1

...

Papildoma informacija

specifikimet: Xiaomi Youpin TF1 biçikletë me tri rrota, biçikletë

Tipi Lodra inteligjence
moshë Muajt ​​e 18 +
Gjini Unisex
Stili i Dizajnit tjetër
karakteristika Arsimor
Pjesë të vogla jo
Larje Po
Gjinia e aplikueshme Unisex
Pesha e produktit (kg) 5.3000
Pesha e paketës (kg) 7.2200
Madhësia e produktit (L x H x H) 60.00 x 50.00 x 50.00 cm, 23.62 x 19.69 x 19.69 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 78.50 x 40.50 x 14.00 cm, 30.91 x 15.94 x 5.51 inç
Përmbajtja Paketa 1 x Bike

Xiaomi Youpin TF1 biçikletë me tri rrota, Video

Historia e çmimeve

Historia e Çmimeve Xiaomi Youpin TF1 Deformable Dual Mode Bike
Përditësimet e fundit ndodhën:
 • 125,46 € - 2020 janar 22
 • 115,81 € - 2020 janar 2
 • 125,46 € - 2019 31 Dhjetor
 • 115,81 € - 2019 27 Nëntor
 • 125,46 € - 2019 25 Nëntor
 • 115,81 € - 2019 14 Nëntor
 • 163,16 € - 2019 13 Nëntor
 • 115,81 € - 2019 shtator 21
Nga: 2019 maj 16
 • Çmimi më i lartë: 163,16 € - 2019 13 Nëntor
 • Çmimi më i ulët 115,81 € - 2019 5 Qershor

Shqyrtime (3)

Vlerësim Xiaomi Youpin TF1 biçikletë me tri rrota, biçikletë

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. pepect -

  Llego Himpido y en Perfecto estado, M e f fu r y ju trae todo lo necesario para montim, que solo se necesita dhe llave allen y la trae. Ninguno, do të jetë në gjendje për të përmirësuar

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Wojciech -

  Një biçikletë e bukur por për një fëmijë pak më të vjetër. Minus është se kur hipur në një pezullim të pasmë 🙁

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Dmitriy -

  Это прям реально супер крутой велосипед / беговел. Трансформируется очень легко. Dashuria është një gjë e mirë dhe një gjë e mirë. Колёса мягкие. Nuk e kuptoj dot.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt