ZD Racing 08425 1: makina 8 RC

180,52

Çmimi më i ulët: gearbest. MeGearbest
Shkoni në dyqan
Add to WishlistShtuar në wishlistHequr nga wishlist 0
Përditësuar së Fundi 2020 Mars 4 6:20 AM

Aprašymas

ZD Racing 08425 1: 8 Off-Road Buggy 4X4 - Rishikimi i plotë - [Unbox, Inspektimi, Test Bash, Pro & Cons]

...

ZD Racing 08425 1: 8 Off-Road Buggy RC Unboxing, Bash dhe Rishikimi

...

ZD RACING 08425 BUGGY 1 / 8 duhet të ketë !!! Rishikimi Test Démo të FPV ONEPAA X2000 në VTX FXT!

...

Papildoma informacija

specifikimet: ZD Racing 08425 1: makina 8 RC

Tipi Off-Road Car
Motor Lloji Brushless Motor
karakteristika Radio Kontrollit
Lloji i automjetit (WD) 4
Remote Control Radio Kontrollit
kanal 3-Kanalet
Distanca Detale e Kontrollit Rreth 200m
Fuqia transmetuese 4 x 1.5V AA (nuk përfshihet)
Fuqia e makinave Baterinë e integruar rechargeable
Koha e garës Rreth 30mins
Pesha e produktit (kg) 2.8000
Pesha e paketës (kg) 4.3500
Madhësia e produktit (L x H x H) 48.60 x 30.60 x 20.50 cm, 19.13 x 12.05 x 8.07 inç
Madhësia e paketës (L x H x H) 63.00 x 33.00 x 22.00 cm, 24.8 x 12.99 x 8.66 inç
Përmbajtja Paketa 1 x RC Truck, x transmetues 1, 1 x ngarkues, Anglisht Manual x 1, 1 x Pack i Accessories

ZD Racing 08425 1: 8 RC Video për makinën

Historia e çmimeve

-

Shqyrtime (3)

Vlerësim ZD Racing 08425 1: makina 8 RC

0.0 nga 5
0
0
0
0
0
Vlerësoni atë
Trego të gjitha Më e dobishme Vlerësimi më i lartë Vlerësimi më i ulët
 1. Antonio Rodríguez -

  Calidad / precio inmejorable, es grande, shumë larg, pezullohet me pezullimin e pezullimit me yndyrë të ngushtë, duke u përpjekur për të zbuluar. Recomendado. Epoka e emisioneve, falja e të dhënave dhe robo e antenës, më pëlqen shumë, e kam blerë atë.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 2. Mm -

  Jo kam blerë 2 ... Artikulli i ardhshëm është dëmtuar 2 herë nga fila.Non rimborso plotësisht për blerjen e parë dhe unë duhet të faticare.Evidenti humbje e naftës nga sospensioni. Për të zëvendësuar unazën tuaj, ju duhet të zëvendësoni butonin, për të zëvendësuar.Në mënyrë komplekse, cilësia e çmimeve është e shkëlqyeshme. Makina nuk ka asgjë për të enjtur në ato të markave famose.Precisa, scattante e veloce.Arrivata .Da blerë kur je në ofertë flash marrëveshje Gjërat për të bërë në zonë. Nuk është thyer, por tani është e shtrembër. Bezdisshëm. Të gjitha goditjet e 2 ishin duke u zhdukur kur e kam marrë. I hoqën ato, pastruan ato, përdorën kasetë teflon në temat ... ende rrjedh. Shkalla e pranverës është shumë e madhe për peshën e kësaj makine. Ajo godet shasinë kur ka rënë nga 4 ". Ata do të zëvendësohen. Rrotat nuk janë të besueshme. Po, gomë dhe timon. Ata janë të lirë dhe të butë dhe të tundur si të çmendur. Do të mbaj gomat dhe do të marr rrota të reja për ta. Bateria. Zoti, bateria. Kam lexuar komente për këto bateri. Unë jam vdekjeprurës frikë nga lipos, por unë nuk jam shumë i shqetësuar. Kjo bateri kishte një qelizë që nuk dëshironte të ngarkonte plotësisht. Mbylle, por jo plot. Pas orëve të 6, e tërhoqa atë nga ngarkuesi (ngarkuesi i bilancit Venom 3s-2s). Dy prej qelizave ishin plot, por e treta nuk do të ngarkonte 4-n e kaluar. Jo një punë e madhe, e di. Kohëzgjatja e minutës së 4.19? ndoshta ishte bateria. Duke folur për të cilën, pasi ajo është ndalur, është mbyllur dhe kontrolluar dhe bateria është tashmë e fryrë. Disponimi i tij dhe marrja e një marke më të besueshme me një vlerësim më të lartë nga MAH. 10 yjet, sepse, në fund $ 4 për diçka që është një marrëveshje e mirë. Unë do të blej më shumë bateri anyways. Rrotat më të mëdha / më të mira. Goditjet janë vërtet zhgënjyese. Nuk do t'i zëvendësoja ato nëse nuk do ta kisha.

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë
 3. Brent -

  Duket mirë. Fast. Trajton mirë. Gomat mbërthejnë mirë në një sipërfaqe të ndryshme. Ndryshme metalike. Gozhdë e rregullueshme. Servo është i fortë. Kullat e goditjeve alumini. Transmetuesi më i ri se sa tregohet në foto. Montimi i lirë plastike me motor duhet të përmirësohet (http://www.gearbest.com/rc-car-parts/pp_228683.html) Asnjë pjesë nuk përkrahet

  i dobishëm(0) Nuk është e dobishme(0)Ju kanë votuar tashmë këtë

  Përgjigje me shkrim

  E. Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Tenpigiau.lt